Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra Panowie, ostatnio było na mirko sporo wpisów o traceniu prawactwa na roksie i zainspirowany wpisami mirków stwierdziłem, że chyba także nadszedł mój czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najpierw trochę o mnie: Mam 26 lat. Zawsze byłem bardzo nieśmiały wobec dziewczyn i moje życie akurat tak się potoczyło, że nie miałem do tej pory dziewczyny, nawet się nie całowałem. O pójściu na roksę myślałem już od jakiegoś czasu, ale powstrzymywała mnie jedna rzecz: tak, ten mityczny "pierwszy raz" z kobietą, którą kocham. Niestety, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jeszcze sporo czasu minie, zanim się doczekam. Dlaczego? Mieszkam w małej miejscowości i uważam, że tutaj już raczej nie znajdę dziewczyny, na studiach tak samo bo mam typowo męski kierunek. Do końca studiów zostały mi jeszcze dwa lata i potem mam zamiar się wyprowadzić do dużego miasta wojewódzkiego, takiego jak Kraków, czy Wrocław i tam zamierzam szukać szczęścia, w tym wybranki. Tylko do tego mojego wyjazdu zostały jeszcze dwa lata, minie też pewnie sporo czasu zanim się zaklimatyzuje w nowym miejscu, poznam znajomych i może w końcu kogoś znajdę, a nie chce mi się już czekać. Zresztą nie oszukujmy się - dziewczyny w moim wieku już dawno mają to za sobą, straciłem już młodzieńczą miłość i pewnie ten cudowny pierwszy raz. Zresztą nie uważam siebie za atrakcyjnego i pewnie jak znajdę dziewczynę, to też nie będzie zbyt urodziwa, a chciałbym przynajmniej raz w życiu uprawiać seks z naprawdę zajebistą laską. A jeżeli już znajdę sobie dziewczynę, być może na całe życie, to nie będę już miał wtedy sumienia, żeby ją zdradzić z dziwką. Dlatego analizując wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na roksę. W sąsiedniej miejscowości jest naprawdę zajebista kobieta, która ma masę pozytywnych opinia na garsonierze. Co prawda za godzinę kasuje 300, ale #!$%@?, na pierwszym razie nie będę oszczędzał.

I teraz mam parę pytań odnośnie pierwszego razu:

1. Opłaca się iść na 2 godziny? Słyszałem, że większość osób na pierwszym razie nie wykorzystuje całego czasu, ale nie chcę tego robić pod presją czasu, że mam "tylko godzinę". A nawet jeżeli po kilku dojściach nie będę już dawał rady, to mogę bez problemu z nią leżeć i się na nią patrzeć, rozmawiać, dotykać. Mam trochę kasy i nie będę żałować tych 600 zł.
2. Mówić jej o prawactwie?
3. Ustalić z nią wszystkie szczegóły telefonicznie, skoro nie ma napisane na roksie szczegółów (najbardziej zależ mi na klimacie gfe i wielokrotności zbiżeń).
4. Załóżmy, że chciałbym uprawiać z nią seks oralny BEZ zabezpieczenia, czyli ona mi lodzika, ja jej minetkę (pomińmy dyskusje, czy robienie minety divie jest ok, czy fuj). Jakie jest ryzyko, że przy seksie oralnym bez zabezpieczenia zarażę się HIV? Czy lepiej sobie odpuścić i oralny też tylko w zabezpieczeniu?

Jeżeli macie jeszcze jakieś porady odnośnie pierwszego razu u dziwki, to piszcie, będę wdzięczny. Aha i jestem już na 100% zdecydowany, więc proszę sobie darować moralizowanie i odradzanie tego pomysłu.

Wołam dwóch bohaterów z tagów #roksa i #divyzwykopem czyli, których wpisy cieszyły się dużym uznaniem, czyli:
@WhoDidThatToYou @Pironeusz69 a także eksperta @DRlVE

a także @UberStuleja bo dzisiaj on też chyba zrobił to pierwszy raz.

#roksa #divyzwykopem #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #seks #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 32
W takim razie można poszukać w necie jakąś dziewice która chętnie zrobi to z prawiczkiem

Lub nawet nie dziewice

Ale za darmo.


@BloodyMassacre26: To teraz ci wyjaśnię w czym jest problem: dziewczyny obecnie mają wymagania #!$%@? w kosmos. Prawiczek 20+ nie znajdzie dziewczyny w realu/na necie, bo nie spełni nawet połowy jej wymagań. Do tego dochodzi konieczność jakichś zabaw w te całe podchody zwane "podrywem", które maksymalnie zniechęcają dużą część niebieskich
@HarrsonDW:

Od nas? A kim jesteśmy "my" bo ja akurat jestem sobą i jestem jedna.

I gdzie ja ci napisałam że kieruję się wzrostem faceta?

Zacytuj albo nie pisz do mnie per "wy" bo nie jesteśmy do siebie na per "towarzysze".
@BloodyMassacre26: Kurcze, dajesz tutaj taki popis ignorancji i naiwności zarazem, że brzmi to jak trollowanie. Próbujesz przenieść swoje (kobiece) doświadczenia na świat męski, który rządzi się zupełnie innymi prawami. Na prawdę, przydałoby się zrobić tobie eksperyment, żebyś poczuła jak to jest być facetem i żebyś spróbowała poderwać jakąś kobietę. Odkryłabyś zupełnie inny świat, jakiego do tej pory chyba nigdy nie poznałaś.
1. Opłaca się iść na 2 godziny? Słyszałem, że większość osób na pierwszym razie nie wykorzystuje całego czasu, ale nie chcę tego robić pod presją czasu, że mam "tylko godzinę". A nawet jeżeli po kilku dojściach nie będę już dawał rady, to mogę bez problemu z nią leżeć i się na nią patrzeć, rozmawiać, dotykać. Mam trochę kasy i nie będę żałować tych 600 zł.


Twoja decyzja :) Ilosc ewentualnych strzalow tez