Wpis z mikrobloga

Mirki, naczytałem się o tych darmowych przejażdżkach hujajnogami w stolicy, a wybieram się na weekend z żoną (na zlot kebsona, huehue) i jest to według mnie świetny sposób, by się tam poprzemieszczac (małe dystanse będziemy mieli do pokonania, mam uczulenie na komunikację miejską więc inaczej będę chodził z buta) i mam pytanie :
Jaka apka i jakie kody i ile mi to przejazdów da?
#warszawa #hulajnogaelektryczna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawelczi zależy jaki obszar ale jak centrum i pobliskie okolice to instalujesz hiva i około 100 minut można wyrwać za darmo. Wcześniej prawie codziennie wpadało po 1-2 kody teraz już rzadko. Najlepiej obserwować #hive tam się pojawiają nowe kody.
  • Odpowiedz
instalujesz hiva

@JanekZeStudzianek: I właśnie dlatego warto znać zasady koniugacji zapożyczeń z angielskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam uczulenie na komunikację miejską

@Pawelczi: Ja też, ale po Warszawie naprawdę dobrze jeździ się zbiorkomem. Choć ja mam porównanie głównie do Rzeszowa, a tutaj to nawet czołganie się na plecach jest lepsze od zbiorkomu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pangia Trójmiasto here. Po prostu gardzę ta forma komunikacji. Wolałbym już przepoczwarzyć się w pedalarza, niż jeździć miejska. Samochód odpada, bo i po cholerę się męczyć, te hulajnogi to coś, czego brakowało ewidentnie.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Ee tam, kupujesz tam bilet za bodajże 4 czy 6 złotych i jeździsz przez godzinę wszystkim, czym ci się podoba. Gardzić można czymś, co jest po całości s---------e.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pangia ale mi się nie podoba. Byłem parę razy w wwa i nie uważam, by to bylo jakieś nader świetne. Hulajnoga zdecydowanie bardziej mi się widzi niż te gownobusy czy tam inny badziew na szynach. I te kasowniki zjadające bilety ...
  • Odpowiedz