Wpis z mikrobloga

Kiedyś w gimnazjum schodziłem do szatni, a za mną szła grupa karyn i się ze mnie śmiały, w ten jedna #p0lka wpadła na genialny pomysł żeby tak poprostu kopnąć mnie w dupę, nie wiedziałem jak zareagować, więc odpowiedziałem coś głupiego i zaczęły się śmiać jeszcze bardziej, a ja #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #zalesie
p.....a - Kiedyś w gimnazjum schodziłem do szatni, a za mną szła grupa karyn i się ze...

źródło: comment_odbRkAoAick2AiVvWiYwmcGGbSYT6YJw.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywanieToMojaPasja: Ja jak wracałem ze szkoły w bardzo dawnych latach to takie karyny za mną komentowały ekhm mój tyłek i jedna krzykneła że już nie wytrzyma i podbiegła mnie za niego złapała, nie wiem co gorsze, poziom żenady osiągnął u mnie maksimum, zatkało mnie, serio no szok że dziewczyna się tak zachowuję, nie zna mnie, tyle co z widzenia ze szkoły a jak coś odpowiesz to by było haha weź
  • Odpowiedz
@Katechetka: tylko, ze jak jestes przgrywem to co nie powiesz to cie wysmieja, bo one sa w grupie nie cziasz tego? to tak jakbys wszedl do sali z fanatykami religijnymi i sie zaczal wyklucac, ze boge to #!$%@?
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: @bergero00: @Ruzowy-reworwer:

Kiedyś dawno temu jak byłem w ostanich klasach podstawówki to też mnie gnębiły klasowe księżniczki. Pewnego razu po prostu dostała lepe na morde a moja matka wezwana do szkoły xD
Skończyło się tym, że matka powiedziała, że dobrze zrobiłem i trzeba było nie zaczynać to by w po pysku nie dostała. Mina nauczycielki just fucking epic shocked pikachu.
  • Odpowiedz