Wpis z mikrobloga

Czarny poniedziałek na #bekazprawakow #bekazkatoli i #4konserwy.ru

NORMALNOŚĆ ZNOWU PRZEGRAŁA :(((
Brunei wprowadza moratorium na drakońskie prawo. Sułtan chciał karać śmiercią kontakty homoseksualne
-
Sułtan Hassanal Bolkiah, władca Brunei, wprowadził moratorium na wykonywanie kary śmierci na skazanych za kontakty homoseksualne. Niespodziewana zmiana stanowiska jest związana m.in. z międzynarodowymi protestami i bojkotem ekskluzywnych hoteli, których właścicielem jest Brunei.
-

jak tam #urojeniaprawakoidalne ?

#polityka #neuropa
  • 25
@jacieniemog28: nigdy nie zrozumiem dlaczego komus przeszkadza gdy napisze ze homoseksualizm to aberracja i cos obrzydliwego, dzieci nie powinny sie wychowywac w takich rodzinach bo dzieci chca miec mame i tate
@kelso: bo to nie ma nawet logicznego podłoża w realnym życiu...człowieku...

przedszkole, podstawówka, to też rodzicielstwo, człowiek sam za siebie decyduje jak dorośnie, najważniejsze to przekazać mu ogar pod dorosłe życie
przecież wy i tak macie wyrąbane/nie pamiętacie tego co dla was zrobili rodzice, z rodzicem łączy was więź a jak pójdziecie na swoje to nie dajecie jeb..nia aż tak
@jacieniemog28: Chyba Ty masz "wyrąbane"

Rodzice pełnią ważną funkcje w życiu młodego człowieka, wychowują, przekazują wzorce. Jeżeli to jest zachwiane, szanse na normalny rozwój bądź dorosłe życie beż żadnych zaburzeń są mniejsze. Najlepszy przykład to patostreamy
dlaczego wy macie jakieś zje...ne urojenia odnośnie jakiegoś tajemniczego wzorca który posiadają TYLKO rodzice biologiczni?

puknijcie się w te puste łby, każdy kto ma choć trochę w głowie jest dobrym rodzicem
@kelso: ale ty jesteś konkretnie pier...

nie ma czegoś takiego jak normalna rodzina w naszym społeczeństwie, dzieciak nie żyje pod kloszem, spotyka obie płcie, rodzic ma mu tylko służyć za przewodnika a nie za jakieś dziwne cyrkowe coś co ma reprezentować określoną płeć
dobra nie chce mi się odpowiadać

w skrócie

żyjemy w na tyle otwartym społeczeństwie że dziecko i tak i tak poznaje obie płcie, w przedszkolu, szkole itd. to jak ukierunkuje swój orgazm zależy od niego a nie od mitycznego rodzica

jeszcze nie spotkałem się z czymś takim [chyba że mowa o patologii] by rodzic uczył dziecko gdzie ma się spuścić

dla mnie się błaźnisz jak każdy prawiczek, kompletnie nie znacie prawdziwego życia