Wpis z mikrobloga

Spoilery.

Podsumowując, Dany uratowała Jona za Murem, pozwoliła mu latać na smoku, sprowadziła swoją armię do obrony Winterfell, sama w czasie bitwy latała na smoku i walczyła z nieumarłymi, próbowała spalić Nocnego Króla. Jest otwarta na argumenty. Reakcje?

Jon: nie spełnia jedynej prośby Daenerys
Sansa: obrabia jej dupe za plecami; sugeruje, że nie potrzebowali Daenerys bo to ARYA ZABIŁA NOCNEGO KRÓLA XD
Arya: ona nie jest jedno z nas.
Wszyscy na uczcie: to nasz janek latał na smoku!
Bran: ma supermoce ale nie użyje ich żeby pomóc Dany
Tyrion: nie wie czemu Dany krzywo na niego patrzy (przecież jego wcześniejsze rady były dobre xD (patrz: zwycięstwo w Casterly Rock xD)
Varys: friendship ended win Dany, now Jon is my friend
Scenarzyści: Wiecie, Daenerys zapomniała o flocie Eurona.

Dżizas, jprdl.
#got
Flaari - Spoilery.

Podsumowując, Dany uratowała Jona za Murem, pozwoliła mu latać ...

źródło: comment_4lSCmFeIabcWDLhgaWSfR2r9oKcKYWbB.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sansa: obrabia jej dupe za plecami; sugeruje, że nie potrzebowali Daenerys bo to ARYA ZABIŁA NOCNEGO KRÓLA XD


@Flaari: No cóż. Tak jak przedstawili tę bitwę, to mógł siedzieć Bran i przyczajona Arya. Nikogo nie potrzebowali ¯\_(ツ)_/¯

Bran: ma supermoce ale nie użyje ich żeby pomóc Dany

A ma? Co robił podczas bitwy? Zresztą nikt go o nic nawet nie spytał ( ͡
  • Odpowiedz
@Jan_K: Ależ właśnie wystarczyłoby, gdyby Bran zrobił dokładnie to, co w czasie bitwy, czyli latał krukami – może wtedy zobaczyłby tę flotę Eurona „Przyczajony tygrys, zabity smok” Greyjoya xD Co się tyczy Jona, zgrzyta mi to, ponieważ będąc w Nocnej Straży i zostając jej Lordem Dowódcą, godził się z kwestiami pochodzenia. Wie też, jakie byłyby konsekwencje ogłoszenia jego prawdziwego rodowodu. Z tego powodu, no, nie czuję by prośba Dany była
  • Odpowiedz
Ależ właśnie wystarczyłoby, gdyby Bran zrobił dokładnie to, co w czasie bitwy, czyli latał krukami


@Flaari: Do tego jeszcze musiałby kogoś informować co widzi. W bitwie tego nie było...

Jon tak samo wbrew interesom Danki wyznał prawdę Cersei (o tym, że służy Dance). Cersei, a nie swojej rodzinie.Chociaż jednocześnie jak już pisałem - bardzo to naiwne, nawet jak na Jona. Dziwne, że taki naiwniak jest nagle dla Varysa i Jona
  • Odpowiedz
@Jan_K: Jeszcze sobie uświadomiłem, że Theon za śmierć w obronie Brana zebrał dobre opinie, Sansa mu położyła wilkora na ciele, he was a good man. Odkupił swoje wszystkie winy.

Daenerys np. dwukrotnie uratowała Jona przed śmiercią, ale nie no, ona jest be. To nie jest nasza królowa!!!
  • Odpowiedz
@Flaari: Wiesz, z drugiej strony w 6 sezonie Yara przypłynęła z częścią floty, opowiedziała historyjkę o swoim wuju, a dostała od Dany zapewnienie o pomocy i niezależną władzę (mimo iż Greyjoyowie rządzili raptem 300 lat i to dzięki temu, że Targaryenowie pozwolili Wyspom wybierać swojego lorda). Północ wyzwoliła się sama, ma wsparcie Vale, Sansa pewnie wpływy w Riverrun, Starkowie rządzą od niepamiętnych czasów, a NK był zagrożeniem dla całego Westeros.
  • Odpowiedz
@Flaari: Zwycięstwo w Casterly Rock xD Przecież to było wyjaśnione że to była pułapka XD "Tyrion and the Unsullied expected a large force to be holding Casterly Rock given that it is the home of House Lannister. However, Jaime Lannister actually used Casterly Rock as a distraction, and instead marched the Lannister army south to the Reach while the Iron Fleet destroyed the Targaryen fleet that had brought the Unsullied,
  • Odpowiedz
@Flaari: a czego się k---a dziwić po tych dwóch idiotach scenarzystach (a może ich jest więcej, nie wiem)? To wszystko wygląda jakby tej wielkiej POWTARZAM WIELKIEJ wojny z NK nie było xD Szkoda mi Danki, bo jej kibicuję od początku, a teraz z niej zrobią wariatkę jak jej ojciec.
  • Odpowiedz