Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: Poruszę tu bardzo trudny temat stosunków polsko-żydowskich.
Uważam, że reparacje żydowskie są bezzasadne, bo byliśmy pokrzywdzonym krajem przez Niemców, a Izrael chce zadłużyć Polskę, aby swoich obywateli jakoś utrzymać, tak jak Amerykę zadłużają, ale z drugiej strony zmieniając temat Żydzi stawiają poważne oskarżenia wobec nas np. Kielce, Jedwabne, więc lepiej by było, żebyśmy my Polacy się przyznali do tego, że my nie byliśmy świętoszkami, choć z drugiej strony Żydzi też komunistyczne zbrodnie w Nalibokach, w Koniuchach popełniali i masowo z komunistami i nazistami kolaborowali, a teraz to Palestyńczyków mordują masowo.
Nie wiem też, czy Żydzi nie wymyślili Kielc i Jedwabnych, więc powinna być ekshumacja, aby się przekonać, kto jest winny. Czy Niemcy, Rosjanie, czy Polacy.
Tak jak mówiłam, jeśli okaże się, że to są Polacy, to Polacy powinni przeprosić i wiedzieć, że nie każdy obywatel Polski jest wielkim świętoszkiem, który jest świętszy od Pana Jezusa, czy Boga. Jeśli to Niemcy (Jedwabne) lub Rosjanie (Kielce) zrobili, to niech nas zostawią w spokoju. Ale może się okazać, że obie rzeczy były prawdziwe.

P.S. niektórzy mówią, że tych pogromów było więcej (o Szczuczynie, o Radziłowie itp. się mówi), tylko opinia publiczna o tym nie mówi... i nie wiem komu mam wierzyć...

#zydzi #polacy #izrael #polska #polityka #historia #neuropa #4konserwy #prawica #lewica #wznowicekshumacje #sporyhistoryczne #kontrowersje #tylkoskrajnecentrum #niewiemcomamotymmyslec
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a czy ja proszę albo nakazuje żydom przepraszanie


@wiencejfakingcaptcha: Źle zawołałem chodziło mi o OP'kę.

Z wami jest tak, że nie wiadomo kim/czym jesteście. Naród, religia, kultura? Macie jakieś typy, podtypy i inne rozdziały i sprytnie wymiennie z tego korzystacie. Nie pozostaje nic innego tylko olać te wasze podziały w końcu trzymacie się
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista:

Jakieś argumenty? Żydzi z Iranu trzymają się z Izraelem, liberalni Żydzi z USA z Izraelem? Oczywiście że nie, wiesz tyle ile sobie zjesz.


Nie mam pojęcia kto z kim i jak, jak pisałem jest was zbyt dużo i jesteście rozproszeni i sprytnie tym kręcicie. Mam to gdzieś czy są jakieś grupy które mają inne stanowisko niż rząd, g mnie to interesuje. Choć twierdzenie, że usa nie wspiera izraela jest śmieszne. Wspiera go bo wasze lobby działa tam od dawna. Nie rób bulwy z
  • Odpowiedz
Mimo wszystko też mnie denerwuje postawa Polaków, która broni swoich współobywateli, nawet jeśli ci są pedofilami, mordercami itp.


@blablaelotrzydwazero: Moim zdanie tu nie chodzi o obronę pedofilów(mówisz tu chyba o klerze) a o obronę kościoła jako instytucji. Bardzo dużo mu zawdzięczamy od samego początku aż do '89 i zasługuje na to by go chronić, zmienić/naprawić ale zatrzymać.
  • Odpowiedz