Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Z doświadczenia, moi znajomi dostali się na te kierunki i zaczął się festiwal chwalenia się w internecie, jacy to oni nie są mądrzy i ile to nie musieli poświęcić, żeby się tam dostać ;D
@jmuhha: @WilecSrylec: sam jestem na magisterce na PWR ale jakbym mógł się cofnąć kilka lat to ukierunkowałbym się na medycynę. I raczej nie zaliczam się do osób które publikują jakieś samo-uwielbiające treści, ale po prostu moim zdaniem medycyna jest o wiele ciekawsza od technicznych studiów. Ale przyznam wam rację, że wśród studentów medycyny jest większe stężenie buców niż wśród studentów np. polibudy.
@jmuhha: jak mnie te zdjęcia rozwalają xD
No i się zgodzę co do tego, że studenci medycyny to strasznie atencyjni są. Znam z autopsji, sama studiuję ten prestiżowy kierunek ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Wurmloch: ja bym na medycynie nigdy się nie odnalazł, nienawidziłem biologii, a chemia też nie była mi bliska. Do tego 6 lat #!$%@? by dostać 2k na rezydenturze nie jest szczytem marzeń, jasne perspektywy są na te mityczne 15k i to euro, ale ile czasu się zejdzie by do tego dojść. Wolę w pracy robić to co mnie interesuje niż to czego nienawidzę, ale lepiej płacą. Jeżeli po 15 latach pracy