Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...

źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@black-wolf: Dokładnie tak, możesz sobie pisać remove kebab i w żaden sposób nie podchodzi to pod artykuł który lewicowi totalitaryści bardzo lubią przywoływać.

Mam ochotę pisać komentarze krytykujące tego debila to będę to robił.


xd, mi to bardziej wygląda na marzenia o zemście za
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: Jesteś jednym z tych którzy o swastyce na bramie żydowskiego cmentarza mówią "hinduski symbol szczęścia"?
Sposób wykonania i umieszczenia tych napisów oraz ich kolorystyka jest ewidentnym nawiązaniem do zamachowca z NZ i trzeba być głupkiem lub cynicznym ignorantem żeby tego nie dostrzec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Endorfinek: ech, i ten palec na spuście, zero podstawowej wiedzy dot. obchodzenia się z bronią. Nieważne, czy zabawka, czy nie, nawyk wyprostowanego palca powinien być odruchem bezwarunkowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ech, i ten palec na spuście, zero podstawowej wiedzy dot. obchodzenia się z bronią. Nieważne, czy zabawka, czy nie, nawyk wyprostowanego palca powinien być odruchem bezwarunkowym


@soulburner: nie zesraj się, większość osób nigdy nie miała w ręku broni i nie zna się na tym, to nie izrael że każdy dzieciak umie obsłużyć karabin
  • Odpowiedz