Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...

źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@Endorfinek: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
kolejnego lewaka jara niszczenie życia młodym ludziom


@Kolanoskopia1: Napisał użytkownik portalu na którym niszczenie ludziom życia jest na porządku dziennym przez przesyłanie screenów z zamkniętych grup z FB. Będzie z tego sroga inba, nie tylko w PL.
  • Odpowiedz
@Endorfinek:

Młody powinien dostać prace społeczne za brak mózgu i empatii, może jakby sprzątał śmieci przez 2 tygodnie to by dotarło do niego dlaczego jest kretynem.

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
  • Odpowiedz
@Endorfinek: Jak najbardziej trzeba to nagłaśniać. Jakby ktoś przyszedł do szkoły w turbanie, sztucznej brodzie i robił sobie heheszki z rozjeżdżania ludzi ciężarówką to też będziecie pisali - "oj tam, zwykle wygłupy"?
Trzeba tępić takie zachowania z całą stanowczością, dojechać gnoja!
  • Odpowiedz
@black-wolf: No tak, bo przecież wytłumaczysz sądowi że "kebab" to jest tak na prawdę wyznanie bo jest takie meme w internecie. Jeszcze raz: kręć aferę, zamiast tylko szczekać na potralu ze śmiesznymi obrazkami na jakiegoś typa który nawet nie wie o twoim istnieniu.
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: czy ty myślisz, że w sądach pracują debile i nie są w stanie połączyć faktów, że pomalowany pistolet hasłami terrorysty nie różni się zbyt wiele od kogoś kto nosi swastykę i nie podpieli by tego pod ten paragraf?

Kręć aferę, nic nie zdziałasz.

Ty myślisz, że masz moc mówienia mi co mam robić? Mam ochotę pisać komentarze krytykujące tego debila to będę to robił. Afery nie chce mi się
  • Odpowiedz