Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lavie: prawda widzę boli, powtórzę zatem - osoby LGłosiesarnydzikijelenieBT mają bardzo wiele wspólnego z pedofilią, a zdjęcie OP'a tylko tego dowodzi. Nie widzę aby ww środowiska protestowały p-wko takim akcjom (dziecko z gołym facetem). Osoby LGłosiesarnydzikijelenieBT są zwyczajnie obrzydliwe, ale paskudniejsi są ci, co twierdzą, że pokazywanie gołego chłopa z dzieckiem jest cacy i to nie jest żadna pedofilia. Ta, uhm. Tak sobie tłumaczcie.
@ZeromNesse: @adam-nowakowski: dobra, to gdzie tu jest ta pedofilia? Typ w majtkach stoi koło dziewczynki i? Wy chłopaki lepiej na plaże nie wychidźcie, bo tam wśród spasionych, spoconych, rozgogolonych typów biegają czasem małe, nagie dzieci.
@Reiter: @Trajforce: @xeerxees:
P. S. Czekam na merytoryczne odpowiedzi, a nie emocjonalne pierdy.
P. P. S. Czekam na merytoryczne usunięcie mojego komentarz przez OPa, bo raczej wątpie, żeby poważył się na coś
@Reiter: pomijając to, że ma na sobie majtki, co op próbował schować pod żabą, to już w ogóle odradzam ci wyjazd do np. Hiszpanii, albo Włoch, bo tam na plażach to się dopiero dzieją rzeczy plugawe.
@ZeromNesse: gdzie tu jest pedofilia ja się pytam. Gdzie jest jego fiut? Widzisz go, czy tylko się o nim rozmarzyłeś? Dlaczego twojemu koledze, OPowi, którego tak dzielnie wspierasz, chciało się tę żabę wstawiać, choć
@Fafnucek: nie no, fjuta na zdjęciu nie ma, w ogóle gościu go nie miał, nie? xD To, że na zdjęciu go nie widać załatwia sprawę? Poza tym, co ja ci mam tłumaczyć, chory wazonie? Że takie zdjęcia, tj. chłop w damskich fatałaszkach, nago, spoufalający się z dzieckiem? To jest, #!$%@?, chore! I twoje #!$%@? tego nie zmieni. A przestępstwa nie zgłaszam bo to poza PL - gdyby taka akcja miała miejsce
@WhippingQueen: w przeciwieństwie do was nie mam zwidów.
@Reiter: no jednak się tutaj burzysz. Jak jesteś taki moralista, to powinieneś mieć dobro dziecka na pierwszym miejscu w swoim serduszku, ale widzę, że ty tylko tak na pokaz, słowa bez czynów. Co to za moralność zatem? A może nie do końca tak jesteś pewny tej pedofilii na tym zdjęciu i tak sobie asekuracyjnie na tym portalu, tak pod publiczkę robisz tylko