Wpis z mikrobloga

zna sie moze ktos na wibratorach? chce kupic dziewczynie na prezent ale kompletnie sie na tym nie znam
za ile zlotych mozna kupić już taki w miare porządny wibrator a nie jakis sztynks? jakie funkcje są the best?
z allegro zeby nie szlo 3 tygodnie
#sex #erotyka
  • 77
  • Odpowiedz
@piotr414: No właśnie o pusi w łóżku wszyscy tutaj piszą, tylko ty o facetach walących się na dwa baty, bo tylko to ci do głowy przyszło w temacie o wykorzystaniu wibratora w łóżku z panną xDDD
A "cukiereczku", bo "ty pedale" wydało mi się trochę niegrzeczne i niepotrzebne.
  • Odpowiedz
@Krisskow: mam się kłócić z domorosłym psychologiem serio? xD wyciągasz wnioski po dwóch zdaniach, które napisałem i udajesz intelektualistę. Jeżeli użyjesz poważnego tonu i parę mądrych słówek to nie znaczy, ze jesteś ani dorosły ani poważny ani tym bardziej mądry. Nie wiem w którym miejscu widzisz jakiekolwiek moje przechwałki xD wróć do analizowania czyjeś psychiki po dwóch zdaniach jeszcze powiedzianych w żartach xD
  • Odpowiedz
zdaje się, ze ty napisałeś o samych dwóch #!$%@? w łóżku

@piotr414: No tak ci się zdaje bo skojarzenia to dość mimowolna sprawa. W rzeczywistości napisałem o drugim #!$%@? w łóżku z dziewczyną. Tak samo zresztą jak wszyscy pod tym wpisem, z jednym cieplutkim wyjątkiem xDD
  • Odpowiedz
  • 4
@Dogecoin może właśnie wspomniany króliczek? Najbezpieczniej zawsze jest wziąć silikon medyczny. Wybierz też rozmiar odpowiadający rozmiarowo prawdziwemu penisowi.
  • Odpowiedz
  • 137
Normalni ludzie mają zabawki do urozmaicenia, często się zdarza że faceci kupują wibratory swoim kobietom, nikt nie czuje żadnego zażenowania. No chyba że ma się totalne klapki na oczach i jest się zamkniętym na nowości.
@Dogecoin wszystko jest zależne od budżetu, ja bym polecała jeden z modeli marki Fun Factory. Modele MissBi albo LadyBi są świetne bo możesz sobie ustawiać tryby wibracji osobno na część główną i osobno na łechtaczkę. Nie
  • Odpowiedz