Wpis z mikrobloga

zna sie moze ktos na wibratorach? chce kupic dziewczynie na prezent ale kompletnie sie na tym nie znam
za ile zlotych mozna kupić już taki w miare porządny wibrator a nie jakis sztynks? jakie funkcje są the best?
z allegro zeby nie szlo 3 tygodnie
#sex #erotyka
  • 77
  • Odpowiedz
  • 1
@Dogecoin No więc wracając do tematu rozmowy, to zdecydowanie magic wand - tak jak pan je...yyy znaczy mirek wyżej powiedział. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak chcesz ten oryginalny zaprojektowany przez Hitachi, to tutaj - inne to podróbki, jedne lepsze drugie gorsze.

Lelo Smart wand ma też sporo dobrych opinii, ale w przypadku tej firmy ja się jakoś zawsze obawiam, że są kupione. Natomiast European magic wand mogę
  • Odpowiedz
chce kupic dziewczynie na prezent


@Dogecoin: ja wszystko rozumie, ja wszystko rozumiem ... a nie nie rozumiem.
Stary lepiej idź do sklepu stacjonarnego i tam kup, wydaj kilka stówek na tą zabawkę i już jak już bardzo ja chcesz. Jak nie to kup sobie wiagrę jak masz już takie problemy (ale taką prawdziwą a nie suplement który nic nie daje) i zabierz gdzieś dziewczynę? Może kolacja jakaś czy coś?
  • Odpowiedz
  • 3
@Dogecoin na jaki prezent? Moim zdaniem wibrator nie jest dobrym prezentem na okazje. Chyba że bez okazji, albo na jakieś walentynki jako pomysł na urozmaicenie życia erotycznego. Ale nie na prezent. Ja bym była zawiedziona jakbym dostała na urodziny czy coś wibrator. To już bym wolała biżuterię czy co innego.
Ceny w porządku wibratorów to od 150 zł, ale jak pisałam wcześniej nie wydaje mi się to do dobrym pomysłem, nawet
  • Odpowiedz
@Dogecoin: swego czasu też robiłam mały research, więc w skrócie napiszę co znalazłam.

Najbezpieczniejsze są wibratory z silikonu medycznego. Nie powinno się ich używać z lubrykantami na bazie oleju, najlepiej kupić taki na bazie wody. Warto pomyśleć, czy wolicie ładować kablem, czy wymieniać baterie co jakiś czas. Te ładowane na kabel są chyba mocniejsze, ale za to droższe. Fajnie by było, żeby wibrator miał kilka opcji wibracji, jeśli dziewczyna jeszcze nie wie, czy woli delikatne czy raczej mocniejsze.

Poza tym zależy do czego ten wibrator. Bo jeśli jesteś pewien że dziewczyna ma punkt G to możesz kupić taki do punktu
13czarnychkotow - @Dogecoin: swego czasu też robiłam mały research, więc w skrócie na...
  • Odpowiedz