Wpis z mikrobloga

@BigSmoke01: Do metalu nada się wszystko z humbuckerami i w miarę sensownym sygnałem wyjściowym :P O Cortach Katana słyszałem bardzo pozytywne opinie, może rezejrzyj się za nimi? Tego Bentona też możesz wziąć, ale pod warunkiem że pojedziesz z kimś doświadczonym kto taką gitarkę ogra i zobaczy, czy wszystko z nią w porzadku. Broń boże nie zamawiaj w ciemno z internetu.

@PanTward: Bo to nie są złe gitary same z siebie,
@BigSmoke01: SGR by schecter, są świetne i tanie bo ludzie się demotywują bo nowicjusze nie potrafią ustawić sobie gitary i mają struny pół metra nad gryfem i sprzedają to dosyć tanio XD Ale jak kupisz sobie i ustawisz ją + wymienisz struny na nowe to naoprawdę się niezawiedziesz, one są świetnie wykonane, a grałem już nawet na gibolach za ponad 3k pln sprawadzanych z USA więc mam do czego porównywać

Dodatkowo
H.....s - @BigSmoke01: SGR by schecter, są świetne i tanie bo ludzie się demotywują b...
@BigSmoke01: podobno Harleye Bentony się wyrobiły, ale pozytywne opinie dotyczą zwykle serii w okolicy 1000zł. Ja sam kiedyś kupiłem wzmacniacz ich produkcji, combo 60W z 12" Celestiona za około 500zł, w tej cenie to marzenie, z jakością bardzo dobrze. Prawdopodobnie będą lepsze niż te różne wynalazki z allegro. W miarę tanio to najlepiej rozglądać się za Yamahami Pacifica, jakieś Vintage, może Mayones albo Flame. Najważniejsze żeby stroiło, dało się regulować i
@BigSmoke01: Trochę słabo się orientuję w gitarach do cięższych brzmień, preferuję raczej klasyczne konstrukcje, ale tak na szybko to ww. już Cort Katana, Ibanez GRG, Flame Signum, może coś od Jacksona albo Washburna...

Jeśli nie masz znajomych, to może jedź do muzycznego sklepu i popytaj o poradę sprzedawców? Z gitarami jest tak, że naprawdę warto chwilę pograć, pomacać, potrzymać i zobaczyć, czy gitara jest wygodna, czy nic nie brzęczy, nie ma