Wpis z mikrobloga

@oba-manigger: Specjalnie to mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby po coś jechać do rzeszy rowerem ale jak mam trasę i jest jakiś market po drodze to wcześniej sprawdzam gazetki i jakąś drobnicę się przywozi, np. w zeszłym roku 2 paczki salami za 88 centów szt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rawcio: Oj polecam. Brak dziur, (no może gdzieniegdzie, bo np. ściezka wybudowana w 2002), asfalt, tereny zmienne, raz pod górkę, raz z górki, niektórzy Niemcy powiedzą Tobie "Guten Tag" "Halo", bo po prostu niektórzy mają zwyczaj, że się witają. Ogólnie polecam!
Jak chcesz jechać to polecam trasę na kolor czerowny.
@Rawcio: A i nie wiem czy byłeś w tamtych okolicach, to polecam pojechać czerwoną trasą, i tam masz takie "iksa" nad jeziorkiem. To tam można zajechać, poodpoczywać itd. To samo w Locknitz nad jeziorem. W Locknitz przy Netto skręcasz w lewo (od głownej drogi), pareset metrów prosto i tez masz jezioro. Polecam
@Rawcio: Do Locknitz! Ba, do Pasewalka jest ściezka rowerowa cały czas. Jedynie ten odcinek Blankensee - Plowen musisz przejechać drogą, ale ruch na niej bardzo ubogi, zazwyczaj raz na minutę lub nawet kilka minut, także bać się nie ma czego.