Wpis z mikrobloga

@zjadacz_Cebuli: no nie wiem... praca dzieci? wyzysk? ciągłe kryzysy które uderzają jedynie w najbiedniejszych i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw? wzrost nierówności społecznych?

i nie, nie jestem socjalistą ani komunistą. po prostu chcę jakiejś alternatywy pomiędzy nieefektywnym socjalizmem a neoliberalnym kapitalizmem przez który bogaci się tylko parę % ludzi a reszta musi #!$%@?ć za 2,5k netto i liczyć że coś im kiedyś skapnie.
@animelover_97 jeżeli większość będzie zarabiać dużo to jaka wtedy będzie wartość hajsu? Równości nigdy nie będzie na świecie, ważne jest patrzeć czy mi na wszystko wystarcza, jeżeli tak to dobrze, jeżeli chce więcej to muszę ciężej pracować, rozwijać się. Jeżeli wymagasz czegoś za nic to jesteś jak dziecko czekające na prezent od Mikołaja (to rodzice kupują prezenty)
ważne jest patrzeć czy mi na wszystko wystarcza

mi


@zjadacz_Cebuli: dlatego kapitaliści mają 2% poparcia
jak chcesz myśleć tylko o sobie to warto #!$%@?ć w jakąś dzicz, ale nie do ludu, który nigdy białego człowieka nie widział, bo oni też myślą w aspekcie dobra ogółu a nie jednostki

i tak, każdy by chciał żeby jemu było najlepiej, ale jak tak myśli każdy to #!$%@? jak każdy ma mieć dobre? xD no
@niochland czyli lepiej dawać każdemu według potrzeb? Po co mi się starać skoro im więcej zarobię to więcej mi wezmą? Może mi jeszcze powiesz, że bogatym trzeba dać 75% podatku? Ile masz lat? I jak długo żyjesz na squocie? Co do #!$%@? w dzicz to uwierz mi myślę o tym, o kanarach bo tam najłatwiej było by żyć z łowienia ryb i spania w namiocie. Nie jestem rekinem biznesu tylko zwykłym pracownikiem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.