Wpis z mikrobloga

Nie jestem orłem z matmy i celuje w 60% na podstawie. Na angielskim mysle będzie około 100. Myślicie ze będzie problem z dostaniem sie na UW lub wat? Myślałem nad logistyką ale jeszcze nie wiem. Chciałbym się wyrwac do większego miasta Ale boję się że ta matma będzie gwoździem do trumny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#matura #studbaza #warszawa
  • 35
Ja odnosze wrażenie, że dla pracodawcy jest to bez znaczenia kto jaką uczelnie skończył


@WyslijNaPwUlubionegoMema: ja odnoszę wręcz przeciwne wrażenie. Na najlepsze uczelnie w kraju idą najlepsi studenci, proste. Najlepsze uczelnie mają lepsze sale, lepszy sprzęt, wiecej kasy na finansowanie kół naukowych, szkolenia itd
@Marek1991: Zaskoczę Cię ale jest zupełnie odwrotnie. Większość pracodawców nie zwraca uwagi na uczelnie z prostego powodu: na uczelni nie nauczą studenta jak ma pracować. Wiedza merytoryczna wiedzą merytoryczną ale mając do wyboru dwóch gości, po tych samych kierunkach gdzie jeden studiował na średniej uczelni ale ma już doświadczenie w zawodzie, a drugiego gdzie skończył dobrą uczelnie jednak przez 5 lat studiów sobie balował to wybór zawsze padnie na studenta numero