Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NapalInTheMorning: Jeśli to prawda to manipulacja ochydna, ale śmieszą mnie wykopki które tęsknią za Tuskiem, a gdyby przeglądnąć komentarze, z czasów gdy był premierem nikt na nim suchej nitki nie zostawiał. Ciężko jest być osobą publiczną w Polsce.
  • Odpowiedz
@Shatter: No właśnie. To co robi TVPis to oczywiście skandal i całkowita degrengolada, ale do ciężkiej cholery ludzie! Ta krótka pamięć wyborców jest przerażająca, 4 lata temu PIS na wykopie był przedstawiany jako całkiem niezła alternatywa (z wadami, ale do zaakceptowania), mija ich kadencja i pokazali co potrafią, więc teraz Tusku najukochańszy zbawco narodu uratuj nas. Przecież to jest śmieszne, w 2015 ludzie tak bardzo nienawidzili Tuska i PO (afera
aei9077 - @Shatter: No właśnie. To co robi TVPis to oczywiście skandal i całkowita de...

źródło: comment_d6D02Inoqv8Pyb8kbUMyEsWv3L11hpYH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlasH: Śmiechy, hihy, ale betonowy elektorat naprawdę łyka te cuda. Ostatnio u swojej rodzinki dowiedziałem się, że Schetyna, to agent zachodu, luka VAT jest niska i są pieniądze na piątkę kaczora i jeszcze jakieś rewelacje. Wybieranie się do rodziny, która głosuje na PiS, to ciężkie przeżycie.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: a równie dobrze nic nie musieliby robić, a taką propagandą tylko słupki im będą spadać i ludzie będą na złość pisowi chcieli aby tusk wrócił bo choćby nie było takiej propagandy w tvp za czasów po co teraz za czasów pisu jest
  • Odpowiedz
@aei9077: PiS to banda cwaniaków i przygłupów wycierających sobie mordy patriotyzmem. Rządy PO przy tym co odstawia PiS to była bajka. Porównywanie do siebie tych dwóch partii to pomyłka. Jeżeli chcesz mi zaproponować głosowanie na Konfederację to podziękuję za tych zamordystów.
  • Odpowiedz
Jako fanatyczny wręcz wielbiciel #wiadomosci


@FlasH: witam w gronie masochistów, ja też oglądam no i mój brat xD jak przypadkiem jesteś z mojego rocznika to zgodzisz się że to ogląda się jak pokemony, każdy odcinek ma taki sam schemat który się zmienia*: trochę wiadomości, tusk zły, koalicja europejska zła, piątka kaczyńskiego i na końcu kurski.

krótko mówiąc bohaterskie PiS przez większość odcinka a potem zła drużyna R która zostaje
  • Odpowiedz
Chyba jestem starszy (79


@FlasH: jesteś (88), mój brat jest 74 ale wszyscy w troje widzimy to samo i jak mówiłem witam w klubie masochistów. brat śmiało mówi że dziennik był bardzo podobny i zgadza się ze mną że się ogląda wiadomości jakby to był odcinki jakiegoś serialu
  • Odpowiedz