Wpis z mikrobloga

@AgresywnyKardiolog: Dzięki.
Długo mnie nosiło, aż w końcu napisałem oprogramowanie... kilka kliknięć i gotowe :)
Powinienem chyba całe video archiwizować, bo to co wygadują jest równie porażające jak to co pokazują.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Boją się bo donek wizerunkowo jest dobrze "wyrobiony", pobyt na saksach dobrze mu zrobił. Inna sprawa że to niekoniecznie wystarczy do wygrania z dudełem - obaj mają ogromny negatywny elektorat jak i wierne pułki żelaznej gwardii wyborczej. Ciekawy byłby ich pojedynek w 20, tylko w tym wszystkim trochę Polski szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziadek Tuska był Niemcem i nawet był w Wermahcie. Zresztą wybór macie prosty. Głosujecie na PO szedajecie Polskę Niemcom i Francuzom. Głosujecie na PiS sprzedajecie Polskę żydom i USraelowi.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Obiektywnie rzecz ujmując gdzie tu jakieś przekłamanie?Zarówno Stalin jak i Hitler chcieli zjednoczonej Europy.Kiedy już Malcolm Plusk ewakuował się do Europy usłyszeliśmt od niego,że on jest Europejczykiem i nie może pomagać czegokolwiek załatwiać Polsce...
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Najbardziej #!$%@? mnie straszenie niemieckością Tuska i dziadkiem z wehrmahtu. Te głąby chyba sobie nie zdają sprawy, że w niektórych częściach kraju to nie działa. Jak tak będą dalej drążyć i męczyć ten temat to jeszcze trochę a Tusk odzyska poparcie u Kaszubów, którzy paradoksalnie na niego nie głosowali.
  • Odpowiedz