Wpis z mikrobloga

  • 771
Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny. Jeśli będzie kandydował na prezydenta to ich rozniesie. Już zapomniałam, że polityk może mówić normalnym głosem, bez sztucznego patosu i do tego mówić mądrze.
#bekazpisu #bekazprawakow #tusk #neuropa #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Howea: donald tusk zawsze umiał ładnie mówić
latami to wystarczało

szkoda że ludzie nie pamiętają jak z---------ł pieniądze z OFE
słyszałem że było to bardzo dobre, skoro to było takie dobre, to dlaczego zwlekali z tym ~7lat?
  • Odpowiedz
szkoda że ludzie nie pamiętają jak z---------ł pieniądze z OFE


@trebeter: to jest w sumie zabawne - Morawiecki (PiS) ogłosił że z--------i 15% z OFE a to Tusk ma opinię tego który coś zabrał (mimo, że to bzdura - Tusk wymienił zobowiązania państwa w postaci obligacji na zobowiązania państwa w postaci salda na subkoncie - ot taka sztuczka księgowa, subkonto jest dziedziczone tak samo jak oszczędności w OFE)

jak trzeba
  • Odpowiedz
On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny.


@Howea: fakt, ale niestety jest też kłamcą.
  • Odpowiedz
Slogany, takie jak nauczyciele, jesteśmy z wami. A był przez 8 lat z nimi tak, że zamroził pensje, kilkadziesiąt tysiecy zwolnił, dorzucił dodatkowe dwie godziny do pensum itp, wszystko jest do sprawdzenia. Ale łatwo teraz jest mówić i widać trafiać na sklerotyków :)
@sinusik
I ma rację, ja bym im zrobił 40godzin tygodniowo. Jak chcą zarabiać to niech pracują jak ludzie.
  • Odpowiedz
@Sdfghjkl

Co z tego, że potrafi ładnie mówić? Ja np. pamiętam jak mówił, że obniży vat, a podwyższył z 22 na 23 (ʘʘ)


A ja pamiętam jak PiS obiecywał, że obniży ten podatek do 22% i nadal jest 23. Tak czy inaczej Tusk to jeden z najlepszych polityków w Europie o ile nie na świecie i nawet z tym nie handluj.
  • Odpowiedz
@Howea: nigdy w tym kraju nie bedzie normalnie skoro zlodziej który się składnie wypowiada robi na tobie wrażenie. Żałosne jak łatwo jest tych rodaków urobić.
  • Odpowiedz
@Howea super, ile dostajesz za wpisy od platformy? Ten koles oszukał całą Polske obiecywał liberalizacje systemu podatkowego a jeszcze je podwyższył, zakosił OFE. Tyle wystarczy żeby przestać się nim podniecać ale prawdopodobnie masz 15 lat i tak jak ponad 700 plusujacych Twoj wpis wykopokow nie pamietaja jak rzadzila PO
  • Odpowiedz
A był przez 8 lat z nimi tak, że zamroził pensje, kilkadziesiąt tysiecy zwolnił, dorzucił dodatkowe dwie godziny do pensum itp, wszystko jest do sprawdzenia.


@sinusik: Masz mu za złe że zrobił to co próbuje zrobić PiS tylko im nie wychodzi?
  • Odpowiedz
@sinusik: Tusk to mistrz PR. Ludzie zachowują się jak ja gdy miałem 12 lat. otóż poszedłem na rynek mojego miasta gdzie zjechały miss world's. Wszystkie piękne kobiety i nagle jedną spojrzała na mnie i wysłała pocałunek. Ja uradowany że piękna kobieta wysłała mi całusa już tylko jej kibicowałem.
  • Odpowiedz