Wpis z mikrobloga

@Taharii: w zasadze to mam mieszane uczucia. Uważam, że ktoś, kto uważa się za patriotę powinien znać choc ułamek histori swojego kraju, jednak rownie dobrze mozna to ukazywac w formie uwielbienia swojego kraju, opowiadaniu o jego kulturze, obyczajów i tradycji. Tak ja wiem #heheszki i w ogole, ale tak wsórd rówieśników znajdź choc pare osob z ktoryi mozesz pogadac o problemach Polski od czasów zakonczenia II wojny światowej o ich ewidentnych
@syn_admina: CHOCIAŻ ułamek histori swojego kraju, jak już cytujesz to proszę cały kontekst. Nie, ale widzę, że niektórzy tylko widzą opcje prawo/ lewo we wszystkich postach tutaj napisanych. Piszę, że tradycje mozna kultywować na wiele sposobów i oczywiscie beka jesli ktos uwza się za patriotę a nie zna podstawowych dat, histori swojego kraju itd, ale na litośc boską nie popadajmy w skrajnosci polityczne, ktorych w swoim poście absolutnie nie wymieniłam.
Uważam, że ktoś, kto uważa się za patriotę powinien znać choc ułamek histori swojego kraju


@nothanks: No właśnie to przyniosło w moim przypadku skutek odwrotny, bo znienawidziłem ten kraj xD
Nie, nie jestem ojkofobem, raczej krytycznym do wielu polskich przywar mizantropem. Ojkofoby znajdują najczęściej powód z dupy by się przysrać o coś...