Wpis z mikrobloga

@FightMaker: napisałem że nie zrobiłem force re-check po ściągnięciu w uTorrent(to sprawdzanie spójności torrenta po ściągnięciu, raz na kilkanaście ściągnięć któraś część ściąga się źle), nie ma to większego znaczenia przy normalnych instalatorach, bo wywala błąd, sprawdzasz spójność(force re-check), ściąga się te kilkadziesiąt kilobitów uszkodzonego torrenta, odpalasz instalator jeszcze raz i jest ok, ale jak instalacja trwa cały dzień i błąd wywali pod koniec, to się można wkurzyć.
delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz
@cabeiu: bo przy dzisiejszych prędkościach internetu to jest bez sensu, ściągasz to dwie godziny, jest tak mocno spakowane, że instaluje się 6 godzin albo i więcej, wiec lepiej ściągnąć trochę większy instalator, powiedzmy w trzy godziny i zainstalować w 5 minut. No ale cały pirat zawalony tym syfem repack, bo murzyni i hindusi mają gównointernet i wolą patrzeć 12h na pasek instalatora.
  • Odpowiedz
@supra107 @RabarbarDwurolexowy
ja na przykład pomimo szybkiego internetu czasami wole pobrać z fitgirl bo tam przynajmniej wszystkie patche, dlc i inne hotfixy na ogol sa juz w zestawie preinstalowane.
Irytujace jest pobieranie osobno gry i np. 6 osobnych updejtow do niej bo kazdy kolejny wymaga poprzedniego..
  • Odpowiedz
@ubog: Takie prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Download:
1. CodexGame.iso
2. patch.exe
3. updatev1.03.rar
4. update
v1.2.rar
5. updatev1.4.rar
6. update
v2.0.rar
7. fix.dat
8. DLCPlaza2137.bin
9. crack.zip
10. crack_fix.7z

* All files required for installation
  • Odpowiedz