Wpis z mikrobloga

Od 14 godzin na Wykopie, już ponad 100 obserwujących i jeden wpis z ponad tysiącem plusów. A na zdjęciu co? No oczywiście, że piersi. Pewnie, jeszcze bardziej podbijajcie ego tym szlaufom łaknącym atencji. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

#przegryw #stulejacontent #spermochlip #atencyjnyrozowypasek #p0lka #dziewczynybeztabu
F.....r - Od 14 godzin na Wykopie, już ponad 100 obserwujących i jeden wpis z ponad t...

źródło: comment_m5uZOEeva2Va5pXvvxhVF1tmcLnXhJzP.jpg

Pobierz
  • 41
Z kolei to że jest masa ludzi niskiej jakości od hehe cycki to inna sprawa


@xetrov: Czemu niby zaplusowanie cycków w necie od razu oznacza niższą jakość człowieka? Serio wartościujesz ludzi po durnych plusach na portalu, gdzie człowiek po prostu czasem wpada się odmóżdżyć?

Tak szczerze, to gdy przychodzę z pracy, gdzie często jestem skupiony non-stop przez bite 8 godzin, to nie mam już chęci wbijać tutaj by dalej szukać ultra
Czemu niby (...)


@taki_tam_ktos: bierz poprawkę na wątek, nawiązywałem do tego co napisał OP.

Swoją drogą, akurat od golizny jest tyle serwisów że tutaj jest raczej i tak słaby kontent w porównaniu do nich. Sam mam czarnolistowane wszystkie poza #vaticanogirls bo to się akurat wyróżnia mocno pozytywie na tle tych topatencjonów i reszty.
Swoją drogą, akurat od golizny jest tyle serwisów że tutaj jest raczej i tak słaby kontent w porównaniu do nich.


@xetrov: No tak jest. Ja jak już coś w ten deseń plusuję, to raczej na zasadzie uśmiechnięcia się delikatnego, bo jakiś szczegół mi się w tej fotce spodobał i lecę dalej. Jeśli ktoś tu wbija tylko po takie fotki, no to cóż... musi mieć google zbanowane najpewniej. ( ͡º ͜