Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj #!$%@?. Umówiłem się na #tinder z #rozowypasek ale typowo na bzikanie, całkiem inteligentna się wydawała i były tematy, ale nie lubie smalltalku i pytałem, czy będzie #segz. No i faktycznie wpadła do mnie, cyk pyk bez zbędnego gadania, zrzuciłem z niej co miała na sobie, a ona nagle mnie przytula i zaczyna płakać, ze jednak nie chce i koleżanki ja namówiły XDDDDDDDDD NO I CAŁA MAJÓWKA #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 82
  • Odpowiedz
@dumspiro: jak można się domyślić potulila się z minutę, mowie, ze no spoko, nic się nie stało NIE O TO TYLKO CHODZI, poszliśmy na balkon pogadać, spaliła fajka, zapytała, czy się jeszcze spotkamy w innych okolicznościach, powiedziałem, ze możemy (jakoś nie mam ochoty na randki, ale nie chciałem żeby się znowu popłakała, ze traktuje jak jak jakiegoś sluta, chociaż sama się zgodziła najpierw ¯_(ツ)_/¯ ) i odprowadziłem ja na tramwaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
@Nild: kurcze, może serio nie była przekonana czy chce się ruchać, a nie ma co na siłę. Może nie miała za dużo doświadczeń seksualnych więc każdy seks jest dla niej jeszcze czymś więcej niż dla ciebie. Dobrze że się tak skończyło niż żeby potem seks z tobą kojarzył się jej źle
  • Odpowiedz