Wpis z mikrobloga

Ej do was też przychodziły takie ludziki z UNICEF? Że wiecie robicie suba na karcie kredytowej i karmicie bambo żeby brzuch mu nie puchł. Albo na odwrót, w tamtym roku mnie odwiedzili w dawnym mieszkaniu i tak posłuchałem gadki (trochę taka jak jehowi) i dałem suba. Aczkolwiek nigdy go w banku nie potwierdziłem xD. Przeprowadziłem się kilka osiedli dalej i znowu mnie odwiedzili :D no to mówię że mają mojego suba itp i sobie poszli. Serio? na #!$%@? mi jakieś murzyńskie dziecko na utrzymaniu jak ja sam siebie nie potrafię utrzymać.

#polska #pomagajzwykopem #murzynkiboners
  • 15
@jonik: wiesz, wysyłają w 99% młodzież. I to wybierają takie najbardziej wygadane sztuki, pierwszym razem zaprosiłem ich żeby się dowiedzieć o co chodzi. I szczerze byłem pod wrażeniem chociaż wiedziałem że nie będę tego sponsorował.
@picasssss1: Dwa razy miałem z nimi do czynienia. Skille zagadywania był powiedział mega eksperckie - jak ktoś ma słabą psychę to ciężko odmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skille zagadywania był powiedział mega eksperckie - jak ktoś ma słabą psychę to ciężko odmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jonik: bardzo, bardzo dobre wyszkolenie.
Ale im zależy bo na bank marże i prowizje równie dobre.

Takie dobroczynne fundacje mają wysokie koszty funkcjonowania :).
Aha - mnie nachodzi i w sprawie dzieci i w sprawie zwierzaczkow.
Model gadki - identyczny.
@picasssss1: będąc u znajomego, też miałem okazję posłuchać Gądki młodzieńca, żebrał o kasę na zwierzęta, jakieś panu, czy coś.

Wystrzelał się z Gądki, a znajomy do niego, że go nie interesują zwierzęta, nie lubi ich i nic mu nie da. xD

Myślę, że większość tych domokrążców skończy na pokazach garnków, kołder z owiec, czy innych badziewi, jako prezenterzy wciskający kit starszym osoba. Nie szanuje ich.