Wpis z mikrobloga

dyskusja w 2019 nie ma sensu, ludzie czerpią wiedzę wyłącznie z internetu i odpowiadają betonem
zadajesz pytanie czy Polska też by się tak rozwinęła gdyby nie weszła do Unii
w odpowiedzi dostajesz zdjęcie Biedronia ssącego kciuka

mówisz znajomemu że nie chcesz aby kościół miał przywileje
w odpowiedzi słyszysz że LGBT robi największy drenaż budżetu w historii a tak w ogóle to Niemcy nie przeznaczają 2% PKB na obronność czyli sobie nie radzą i w ogóle upadek (my deficyt oni nadwyżka w #!$%@?)

po czym prezydent przed eurowyborami słodzi normalnym ludziom, że gdyby mógł cofnąć czas to by nie powiedział nic o dojnej ojczyźnie, o tym że Unia to ściema itp, ale w TVN24 więc beton tego nie zobaczy, a jak zobaczy to krzyknie że manipulacja

to jest #!$%@? prawda, co pisaliśmy na tym portalu 10 lat temu że stare pokolenie musi wymrzeć. stare pokolenie zostało arcygodnie zastąpione. arcy #!$%@?, mistrzostwo. palce lizać, mua #!$%@?

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazwykopkow #bekazlewactwa #bekazprawakow ##!$%@?
N.....s - dyskusja w 2019 nie ma sensu, ludzie czerpią wiedzę wyłącznie z internetu i...

źródło: comment_erTYLwoY3vgrNPpySBoMvhRlFrQ2sKzc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@NashBridges: > to jest #!$%@? prawda, co pisaliśmy na tym portalu 10 lat temu że stare pokolenie musi wymrzeć. stare pokolenie zostało arcygodnie zastąpione. arcy #!$%@?, mistrzostwo. palce lizać, mua #!$%@?

Ostatnio mówiłem to dokładnie swojemu niebieskiemu, że myślałem sobie jak miałem 15 lat, że te rzeczy o których piszesz, skończą się bo będzie internet, dostęp do wiedzy i krytyczne myślenie. Na przykład, ze radiomaryjny antysemityzm to tylko stare babki które
  • Odpowiedz
stare pokolenie zostało arcygodnie zastąpione.


@NashBridges: Nie wiem skąd pomysł że "arcgodnie". Wprost przeciwnie, pokolenie które swoją młodość spędziło w czasach przemian lat 80, dziś dobijające 60, było jak dotąd najbardziej świadomymi, aktywnym politycznie i obywatelsko, otwartym i zachodnim w naszej historii i kto wie może ostatnim takim. Moim zdaniem neokonserwatywna generacja gimnazjów nie dosięga im pod wieloma względami do pięt.
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: wszyscy 60-65 których znam mają normalne podejście do życia i nawet nie wiedzą że są wyśmiewani w internecie przez pryszczatych stuleji. ale jak #!$%@? słyszę młodego człowieka który wychwala socjalizm a 15 minut później #!$%@? że ma 1400 zusu do zapłaty... szkoda strzępić ryja, wymieniać złotówki i czekać aż to jebnie
  • Odpowiedz
@NashBridges Myślę, że spory procent tych młodych adeptów ignorancji wynosi ją z domu od januszy i grażyn. Zanim ogół narodu stanie się rozumny i przedsiębiorczy, a PRL-owska mentalność wymrze, przeminą zapewne ze 3 lub 4 pokolenia...
  • Odpowiedz
@NashBridges: co do rozwoju Polski w UE to mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia. Moi rodzice w latach 90 przejęli gospodarstwo po dziadkach. Rozwijali się pięknie (nowe maszyny, zwiększanie inwentarza). Weszlismy do UE i wszystko zaczęło się zwijać. Okoliczni rolnicy przestali cokolwiek hodować. Moim rodzicom też przestało się opłacać rozwijać. Obecnie zostało trochę kur na własny użytek i pomimo posiadania ponad 30ha ziemii i regularnych zbiorach nie da się na tym
  • Odpowiedz
@RedRightHand: dziwna sprawa - na mojej wiosce 15 lat temu jak jeździliśmy nowym S60 to patrzyli na nas jakby chcieli nas #!$%@?ć, najlepsze auto to był pastuch B4, a wczoraj wracając ze sklepu widziałem nowe M3 na jednej z posesji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
stare pokolenie musi wymrzeć.

@NashBridges: Jesteś strasznym głąbem. Najlepsza statystyka jaką mamy (czyli exit polle) wyraźnie pokazują, że młodsi są znacznie bardziej świadomi politycznie od starszych.
Więc poprawa jest. A że ty jej nie widzisz? No cóż, poprawa nie oznacza, że wszyscy nagle staną się ogarnięci.
  • Odpowiedz