Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Co mam zrobić, jeżeli nie mam nic przeciwko wyprowadzeniu religii ze szkół i śmieszkowaniu z papieża, ale uważam, że kultura i tradycja katolicka dla Polski jest ważna i nie należy się tego wypierać? Jeżeli śmieszą mnie lewacy z koprem pod nosem i cze'gównewarą, ale nie mam nic przeciwko edukacji seksualnej w szkołach i wcale nie przeszkadzają mi homoseksualiści, ale jednocześnie bawi mnie widok faceta w szpilkach i kobiety z brodą? Gdy uważam, że słabo wygląda pijacka, bezzębna gęba kibola bez matury od "bolzga dla bolagów", ale wcale nie jest lepsza wypudrowana buzia dziuni po gównostudiach i jej głupiomądra, myląca fakty gadka, po przeczytaniu jednej i to nie całej książki? Gdy pedofila brzydzi mnie po stronie księży i środowisk lgbt i do jednych i drugich bym strzelał? Gdy jestem przeciwny hodowaniu kur w klatkach i zamęczaniu świń i krów, aby wykarmić ludzi gównomięsem codziennie, ale nie szkaluję myśliwych, a już z wegan zabraniających mi jeść miód, to mam bekę w #!$%@?? Gdy szanuję polską flagę, ale gardzę bluzami z powstańczą kotwicą? Gdy rozumiem i szanuję feminizm, ale widzę dyskryminację mężczyzn i pluję na tzw. feminazistki, ale jestem już za aborcją? Gdy nie wspieram socjalistycznego rządu PiS i karakana, ale uważam, że za PO też kradli, a jednocześnie doceniam, że to Tusk został przewodniczącym europarlamentu? Gdy gardzę komuną, gdy popieram Polskę w UE, ale nie chcę przyjmować wszystkich imigrantów jak leci i chcę ograniczenia kapitału zagranicznego w polskich mediach, ale brzydzi mnie telewizja polska w obecnej formie? Gdy czasami oglądam Gonciarza, Jaoka, Dąbrowskiego i myślę "o zgadzam się" a potem "o ale #!$%@? teraz". Gdy idę posłuchać koncertów chórów w stylu "ave maria" ale "klątwę" też bym zobaczył? Gdy nie wspieram antyszczepionkowców, ale nie chcę przymusu szczepień? Gdy nie wierzę w spisek koncernów farmaceutycznych, ale też nie wierzę komunikatom z Kremla i wierzę w szerzenie dezinformacji? No jak mam żyć w tym kraju skrajnych #!$%@?, gdzie każda strona chce mnie #!$%@?ć? #bekazkatoli #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #urojeniaprawakoidalne #lgbt #teczowepaski #takaprawda #foliarze #oswiadczenie
  • 43
@Profil_Internetowy: generalnie to masz dużo RiGCzu, tylko tym jednym #!$%@?łeś tak dobre wrażenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdy nie wspieram socjalistycznego rządu PiS i karakana, ale uważam, że za PO też kradli

PiS to absolutnie nie jest socjalizm, to po pierwsze. po drugie, PO ze swoimi ośmiorniczkami za 80zl za porcję nawet nie ma porównania do PiSu który zadłuża Polskę na dzieciątki miliardów i robi przekręty na
@Profil_Internetowy:

Socjalizm - doktryna gospodarcza postulująca upowszechnienie świadczeń socjalnych i poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze). Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest (częściowe lub całkowite) odrzucenie idei kapitalizmu oraz promowanie idei sprawiedliwości społecznej.

bez uspołecznienia środków produkcji nie może być mowy o socjaliźmie. to tak samo z nacjonalizmem - jest częścią faszyzmu, ale bez odrzucenia demokracji oraz bez kultu państwa nie może być mowy o faszyźmie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@animelover_97: No dla mnie wszystko się zgadza :) Tobie nie pasuje to, że nie ograniczyli jeszcze wolności zakładania działalności gospodarczej czy to że nie przywrócili pgerów? No nie te czasy by im się udało. Ja nie kupuję tego, że uważają się za narodowo-demokratycznych, bo zabierają w kolejnych podatkach i daninach, coraz więcej, aby to rozdysponowywać centralnie na swoje pomysły wyrównania szans i snuć z dupy niespełnione wizje kraju dobrobytu z elektrycznymi
@Profil_Internetowy:

Ja nie kupuję tego, że uważają się za narodowo-demokratycznych

od kiedy PiS uważa się za endecję? xD

aby to rozdysponowywać centralnie na swoje pomysły wyrównania szans

programy socjalne takie jak 500+ mają na celu kupienie głosów. nie oszukumy się, PiSowi nie zależy wcale na wyrównaniu nierówności społecznych.

Nie ma żadnego uspołecznienia środków produkcji by lud decydował, to nigdy tak nie działało, zawsze było upaństwowienie i patryjny zarząd do rozdysponowania dóbr
@animelover_97: A nie wiem, tak w jakimś artykule typa broniącego PiS przeczytałem, ja się z tym absolutnie nie zgadam. Tak bez powodu mi się skojarzyło, że może jesteś zwolennikiem takiego podejścia. Masz rację, ich działania mają na celu kupienie głosów. Przepraszam, nie poczytam o libertariańskim socjalizmie, ponieważ, aż tak nie interesuje mnie ten temat. Prawica w swoim podejściu do gospodarki zawsze kojarzyła mi się w większym stopniu z wolnym rynkiem, niż
@mankitsu9: Tak. Powinien być to obowiązek obywatelski, któremu świadomi obywatele się poddają dla dobra ogółu społeczeństwa. Obecny plan szczepień to nieporozumienie i jak go nie skorygujesz z lekarzem pediatrą to niepotrzebnie obciążasz organizm dziecka. Większość można przesunąć o kilka miesięcy do roku, co nie zwiększa możliwości zachorowania. No ale lepiej zrobić xd, a brak szczepień rozwiąże nie przymus szczepień a wymóg ich posiadania aby zakwalifikować dziecko do publicznych placówek.