Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh mirki, będą #gorzkiezale
Różowa lvl 29 here, wstałam dziś rano i stwierdziłam że moje życie jest do d--y.
G------a praca, brak hajsu, mieszkania, bardzo przeciętny wyglad, kiepski związek, brak znajomych
Nie tak to sobie wyobrażałam że w wieku 30 lat będę mieć kompleksy, 5k na koncie i wakacje na działce.
Nigdy nie byłam na prawdziwych wakacjach, nie miałam przyjaciół, nie kupiłam sobie tego co chce (bo zawsze szkoda kasy), nie skończyłam studiów które chciałam..ehh, moje życie to tylko wegetacja, nic więcej.
Dodatkowo związek, prawie 10 lat, jakieś przebąkiwanie o dzieciach i zaręczynach a ja najchętniej wyszlabym po bułki i nie wróciła.
Dodatkowo tak marny s--s że aż szkoda gadać, dwie pozycje na zmianę, najpierw wejdę na górę, potem na pieska i koniec xd próbowałam rozmawiać, sugerować, proponować ale nic z tego, tylko wyszłam na wariatkę.
Bez jaj, nie chce takiego życia, chce próbować nowych rzeczy, gdzieś jechać, zrobić coś dla siebie a nie tylko g------a praca i dlaczego ja w telewizji. Dodatkowo niebieski chce dziecko, ciekawe za co chce je utrzymać.
Sorry, ale musiałam się wyżalić. Zazdroszczę wszystkim którzy mają udane związki i jakieś widoki na lepszą przyszłość ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChytryRozbójnik: Wcale mi cie nie żal i twojego zycia w biedzie (5k to ja zarabiam w przeciągu niecałego tygodnia) nie trzeba było skakać po bolcach chadow tylko uczyć się tak jak ja wtedy miałabyś chociaz fajna prace, ale nieee te 10 lat temu to mialas w nosie takich dobrych chłopaków, bo lepiej było skakać po sebixach

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz