Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Yakuza123: Widziałem gdzieś tam wcześniej porady o białku, natomiast z doświadczenia i podobnego metabolizmu uważam że najlepszy będzie jakiś gainer. Kup z 5kg tej paszy i wcinaj regularnie, mi pomogło.
  • Odpowiedz
@Yakuza123: No niestety, nie ma zmiłuj po prostu musisz jeść jeszcze więcej. Dodawanie do wody jakichś węglowodanów prostych typu soki owocowe. Kwestia też tego, że jak raz jesz 4500, a potem nie możesz następnego dnia i nie masz apetytu i zjesz tylko 3000, no to jest wtedy cholerna różnica 1500kcal. Co może niszczyć w teorii nadwyżkę wypracowaną paru dniową. Zastosowanie tych gainerów, dorzucanie do nich masła orzechowego itp. Nie wiem jak
  • Odpowiedz
Mirek prosto z mostu jesteś głupi raz ze dobrze wyglądasz a dwa 21 lvl to jeszcze dziecko poczekaj tak do 25-30 u każdego niebieskiego jest inaczej jedni tyją wcześniej inni później to będziesz potem pisał teksty pomocy jak schudnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)słowem wrzuć na luz


@bialy_wilk: byłem jeszcze chudszy w wieku OPa i powiem Ci że takie #!$%@? = "znoś więcej codziennego wyzywania od patyczaków albo
  • Odpowiedz
@jbagiet: Na początku kupiłem 7,5kg takiej paszy z mutant mass xD Ale później przyrzuciłem się na domowe gainery. Kalorycznie i finansowo wychodzą podobnie, a jednak troszkę zdrowiej;)
  • Odpowiedz
Zwiększ ciężary na silowni.
Martwe ciągi i siady obowiązkowo.
W każdym posiłku minimum 50g białka i jedz 5 razy dziennie.
  • Odpowiedz
W każdym posiłku minimum 50g białka i jedz 5 razy dziennie.


@peczu: dobre zalecenia na redukcje :) Facet wazy 72kg. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Yakuza123: wydaje mi się to nieco abstrakcyjne ze pomimo jedzenia 5k kalorii dziennie nie tyjesz, jedz więcej tłuszczów, spowalniają trawienie. Jak często trenujesz i ile czasu przeznaczasz na trening?
  • Odpowiedz
@Czarzy: w wieku OPa tez byłem przecinkiem dlatego pisze z własnego doświadczenia i moich ziomków przecinków a nie co mi się wydaje. Mało tego miałem niedowagę w skali BMI :( i mogłem się tydzień stołować w mc lub innym Kfc jeść 5k kalori a i tak nic. To co ludzie mówią o wietrze to prawda ale trzeba wiec w dupie gadanie innych bo co jak by gadali okularnik to co zdejmiesz
  • Odpowiedz
@Yakuza123: Gosciu szanuj się proszę. Spierodlisz sobie zdrowie żrąc bez opamiętania. Nabawisz się cukrzycy, zaburzeń trawienia czy innego gówna. Jesteś jeszcze młody szczypior, przed 30 tką waga sama pójdzie w górę. wyglądasz ok i nie zrujnuj sobie organizmu radami chłopcząt z wykopu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Yakuza123: mniej cukru, więcej tłuszczu oraz jak już ktoś pisał martwe ciągi i przysiady ze stopniowym zwiększeniem obciążenia - istotny bodziec anaboliczny dla ciała ze względu na angażowanie największych partii mięśni.
Nie ćwicz za często i wysypiaj się - mięśnie rosną w czasie regeneracji, a nie #!$%@?.
Nie ćwicz też za dużo na raz, staraj się zwiększać ciężar ale nie rób każdego treningu z liczbą powtórzeń aż do faila. Jeśli trening
  • Odpowiedz
@Yakuza123: jakie masz makro? I jestes pewien, ze dzien w dzien dopinasz miche? Mialem takie problemy jak Ty, ale #!$%@? je na lopatki.

Robiles moze panel tarczycowy i tescia?

Ps: znam ten bol dupy, na foto niby fajnie ale lapa jakas taka mala, nogi tez nie bardzo itd. Zwlaszcza jak na silowni pomykaja same 40cm+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fesaczi: po jaraniu możesz więcej jeść ale ma wpływ anty-anaboliczny ze względu na wpływ na hormony. Także przyrosty niekoniecznie będą lepsze.
  • Odpowiedz
@Yakuza123 Jesl9 chodzi o problemy skórne to ja Co polece cos takiego: Msm+witC+Lizyna ogolnie to jest dobre na regeneracje, ale u mnie efekt uboczny to 0 probrmow ze skora, a wczesniej byl z tym dramat
  • Odpowiedz