Wpis z mikrobloga

@Yakuza123: ja przy 2000kcal 2-3 razy chyba coś jest ze mną nie tak w takim razie. Może się normuje po jakimś czasie, miałeś taki moment, że coś nie tak było z jelitami?... bardzo głupio mi zadawać takie pytanie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@1jeden11 Luzik xD
Może jesz zbyt dużo białka w porównaniu do węgli czy tłuszczu. Jak masz rozłożone makro przy 2k kcal? I ile jadłeś wcześniej, że teraz jesteś na 2k
  • Odpowiedz
tzn, teraz tak mam, że jem pewnie jakoś 1800kcal nawet, bardzo nieregularnie, bo mi się nie chcę jakoś brak apetytu i jak zaczynam więcej jeść to mam zawsze takie #!$%@?, że mówie '#!$%@? to, wole być chudy niż tak #!$%@?ć w całym mieszkaniu". Białka jem mało właśnie, najczęściej dużo węgli, cukru, mleka 1 litr 600kcal w końcu. Raczej zawsze białka na 25-30% i albo przeginam w stronę tłuszczu albo węgli, chyba bardziej
  • Odpowiedz
@Yakuza123 Wiesz ja mam podobnie i u mnie najlepsze przyrosty miałem gdy moje ćwiczenia wyglądały tak że skupiałem się 100% na budowaniu siły. Bo jak ćwiczyłem dla samych cwiczen to nawet chudlem XD. Spróbuj treningów siłowych tak by zwiększać swoją siłę. Może jesteśmy tak zbudowani, że ciężko nam się ulać.

Jeszcze jedno pytanko, ile mniej więcej wydajesz miesiecznie ma jedzenie?
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: U mnie, to akurat nie jest miarodajne, bo mieszkam z rodzicami xD
Więc czasami się uda, że załapię się na darmowe jedzenie.
Obecnie wydaje mnie/więcej 300 zł, więc korzystam puki mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz