Wpis z mikrobloga

Przegrywy i stuleje to jednak podludzie xD

Ja sie zastanawiam jakim umyslowym płazem trzeba być zeby tak koncertowo spierdzielić coś czego sie spierdzielić po prostu nie da xD

- jakaś stuleja odkryła grupe w ktorej jakies idiotki opowiadały ot se tak publicznie o prywanych sekretach swojego zycia xD. Ot pod wlasnym imieniem, nazwiskiem i fotą. największe jamochłony zaś (o ile dobrze zrozumialem afere) opowiadały jak to przyprawiały rogi swoich mężom, chłopakom, partnerom.

- można bylo zrobic z tego afere o ktorej media by pisały jako o modelowym przypadku głupoty użytkownika netu. zdradzanie i robienie w konia z premedytacja chlopaka/ dziewczyny wywołuje jednak powszeche spoleczne oburzenie.

- wystarczylo spokojnie posledzic wpisy na tej grupie i porobic dokumentacje. a potem jebnac na wypoku pseudouczony artykul "Polski chwalą się publicznie zdradami na FB".

- wielu typow ktorzy nie sa swiadomi ze spotykaja sie z #!$%@? przejrzaloby na oczy i dowiedzieliby sie co wyprawiaja ich kochajace zony/ dziewczyny.

- ale stulejom stulejki nie wytrzymały bo stuleje zobaczyły ze laski sie ruchaja xD i ogolnie ze lubia seks tylko nie ze stulejami xD i sie zagotowały. i zajebistego RiGCz-owego tematu zrobily afere "laski daja dupy" xD ktory nikogo poza stulejarskim swiatem nie triggeruje xD. nastolatka bzykajaca sie w AD 2019 triggeruje co najwyzej stuleje ktora znajduje sie na dole systemu spolecznego. zadna laska nie bedzie dawała #!$%@? co o niej mysli kiludziesieciu stulejów z wykop.ru bo stuleje nie sa w zadnym razie targetem takiej laski.

- trzeba miec umysl rozwielitki zeby uwazac ze jakiejs lasce dosra sie w zyciu wysylajac jakies skriny jej matce czy komus z rodziny. "Dzien dobry pani - jestem stuleja z wykopu i tutaj mam skrina ze pani coreczka obciagala laske obcym typom na jakiejs imprezie u Mariusza. Wyobraza sobie to pani? Natalko - obciagalas jakies laski u jakiegos Mariusza? Hehe mamusiu no co Ty takie zarciki na neciku. A spoko! (matce w tym momencie przewijaja sie przed oczami fleszbeki z akcji ktore odwalala zanim poznala tatusia Natalki i sie zasmuca ze te czasy juz nie wroca).

- jest wiosna, idzie lato. Laski sie beda nadal bzykaly. Kolesie sie beda nadal bzykali. Stuleje dalej beda ryczaly do monitorow i wzajemnie brandzlowały sie "jestesmy tacy biedni i to takie niesprawiedliwe ze laski maja olewaja nas cieplym moczem".

- minąl tydzien czy tam dwa od "wielkiej afery" o ktorej nikt juz nie pamieta i nikt nie daje #!$%@? xD

xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dziewczynybeztabu #przegryw
Pobierz
źródło: comment_X1PJ4pu4Ude2AX9qvITVnqm4mbDHQJfR.jpg
  • 11
@Johny_Bravoo Fajnie, ale takie gówno moralizatorstwo też jest nic nie warte, bo nic to nie zmieni. Wiadomo, że tego typu temat będzie wykorzystany przez radykałów. Czy to przez inceli czy też przez feministki, które będą bronić "przygód" i zwalać winę na partnerów. Najważniejsze, że poruszono pewien problem społeczny.
@Johny_Bravoo: To jest złoto xD
- trzeba miec umysl rozwielitki zeby uwazac ze jakiejs lasce dosra sie w zyciu wysylajac jakies skriny jej matce czy komus z rodziny. "Dzien dobry pani - jestem stuleja z wykopu i tutaj mam skrina ze pani coreczka obciagala laske obcym typom na jakiejs imprezie u Mariusza. Wyobraza sobie to pani? Natalko - obciagalas jakies laski u jakiegos Mariusza? Hehe mamusiu no co Ty takie zarciki