Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki. Takie pytanko trochę z dupy... jakie prezenty dla dzieciaków teraz są najlepsze na komunię?
Zastrzegam, że quada (razy dwa) nie kupię bo mnie nie stać, dzieciaki mają już swoje tablety (i świata za nimi nie widzą) ... co teraz jest "modne i pożądane".
Gotówki nie chcę dawać bo jej nie zapamiętają.

No i co wy chcieliście lub co wam się podobało w czasach waszej komunii?

FlaszGordon - Hej Mireczki. Takie pytanko trochę z dupy... jakie prezenty dla dziecia...

źródło: comment_dqigg1XvZLQNVIvI0NSJMjfBvkUsV2xA.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlaszGordon: Za mało danych podałeś. Jesteś chrzestnym czy tylko gościem? Jak rok czy tam dwa temu byłem na komunii u syna kuzynki to małemu kupiłem Pie Face Showdown i dwie bite śmietany. Jak to jego matka zobaczyła jak młody rozpakowywał prezenty to powiedziała że mnie nienawidzi :D
Potem dzieciaki miały radochę a i nawet dorośli w to grali. Jak wg. Ciebie gra za mało kosztuje to zawsze możesz dorzucić kopertę
echelon_ - @FlaszGordon: Za mało danych podałeś. Jesteś chrzestnym czy tylko gościem?...
  • Odpowiedz
@echelon_: Wujkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba ostatecznie zdecyduję się na jakąś kamerkę w stylu GoPro. Trochę myślałem o hulajnodze elektrycznej ale znając tamtejszą nadpobudliwą rodzinkę to może ona być dziecku odebrana i schowana w garażu "bo jeszcze się bąbelkowi coś stanie, lub się przewróci".
Co do Pie Face Showdown... fajne ale bym został wujkiem wyklętym XD. No i jakoś nie przypominam sobie by (czy to
  • Odpowiedz