Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,
zastanawiam sie nad leasingiem używanego Mustanga, 2014+. Moim problemem jest to, ze nigdy nie miałem okazji nawet siedzieć w środku, nie wiem czy ostatecznie bede się w nim czuł komfortowo. Wiem, że mogę wziać jazde probna i pewnie znalazłbym odpowiedzi na część moich watpliwości, ale myśle, że lepszym rozwiazaniem byłoby wziać Mustanga na weekend, pojeździć troche po mieście, troche po trasie.
I tu jest pies pogrzebany. Wypożyczenie Mustanga jest czasami droższe niż wypożyczenie Porsche xD
Ceny oscyluja na poziomie 600 zl za dzien i 250-300 km na dobe.
Moze ktoś byłby w stanie pomóc mi uzyskać lepsza cene, w wypożyczalnii w pobliżu Wrocławia
Jakieś protipy co do samego Mustanga, szczególnie z silnikiem 3,7

#ford #mustang #wypozyczalniasamochodow
  • 5
@morskiBut: Wypożyczalnie będą raczej miały Mustanga z 2018 lub nowszego (są w cenie średnio wyposażonego Passata). Z tego co wiem, ten poliftowy ma zupełnie inne plastiki użyte, więc raczej celuj w wypożyczenie odpowiedniej wersji.

@tarasino: Nie, nie jedzie z głośnika. V6 i ecoboost jedzie, a kolega @diarrhoea chyba myli dwa różne rodzaje samochodów. Sportowe i Muscle Car.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał m3 ani Civica do Mustanga. Mustang to kanapa z wielkim silnikiem, a nie sportowe auto. M3 jest dwa razy droższe i jeździ dwa razy lepiej (coś za coś). Civic to chyba tutaj się znalazł w tym porównaniu dla żartu. Mustang jak
@morskiBut: Jak chcesz auto do szybkiej i sportowej jazdy, to bierz m3 albo lepiej Lancera EVO (ale wygoda tutaj to kwestia trzeciorzędna, więc po 2 godzinach zwyczajnie odpadnie Ci dupa). Jak chcesz wygodną kanapę, która ma jebnięcie (bo ma), to bierz Mustanga, ale V8. Aha, jeszcze bagażnik: trzy kamery, 5 statywów, 4 lampy LED oraz bas - wchodzą bez problemu, więc nie wiem skąd teorie o małym bagażniku. Do tego bagażnika
@ciechan666: Kolega myśli właśnie o V6, więc innymi słowy, dźwięk z głośnika.

Mustangiem przejechałem ok. 1000 km, Hondą mniej, ale za to w nieco bardziej wymagających warunkach. M3 niestety tylko kilkadziesiąt km w mieście i trochę poza miastem.

Porównuje je, bo to nadal samochody ;) a jak można wywnioskować po poście, kolega nie jechał nawet nigdy mustangiem i wcale się nie zdziwię, jak widzi w nim sportowe i modne ostatnio auto.