Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #przegryw #stulejacontent #tfwnogf

Pierwszy raz (pytanie "młodzika")

Witajcie.

Dziś razem z moją dziewczyną postanowiliśmy przeżyć "ten pierwszy raz". Nie prawcie mi tu tekstów moralności, typu, że to za wcześnie itp. Chodzi mi o wskazówki, jakie możecie mi udzielić podczas pierwszego razu. Tydzień temu, uprawialiśmy sex oralny, nie powiem, jak na pierwszy raz dziewczyna zrobiła to świetnie Laughing out loud Chodzi mi, żebyście podali mi jakieś wskazówki typu, abym za szybko nie wystrzelił ze swojej armaty Smile Mam też wątpliwości co do tego, czy dziewczyna nie zajdzie w ciążę. Kupiłem prezerwatywę (Durex Classc) + żel nawilżający (Durex Play truskawkowy), dziewczyna ostatnio była bardzo zestresowana i jej pochwa była za mało nawilżona więc kupiłem ten żel. Chodzi o to czy, jeśli założę prezerwatywę prawidłowo i ona nie pęknie ani się nie zsunie to jest możliwość zajścia w ciążę? Wiem, że bardzo absurdalne pytanie, ale tyle się naczytałem, że pary uprawiające sex z prezerwatywą,która była dobrze, założona i nie pękła nagle kobieta zaszła w ciążę. Takie historie wydaję mi się, że wypisuję ksiądz proboszcz, żeby młodzi ludzie nie uprawiali sexu Tongue Ale u nas ciąża nie wchodzi w gre...


Reasumując

-Wskazówki co do przed wczesnego wystrzału;

-Czy mimo prezerwatywy, jest możliwość zajścia w ciążę?

-Czy zabezpieczenie, które posiadam jest wystarczające? (oprócz antykoncepcji mechanicznej, dziewczyna ma dni bezpłodne).

Jeśli możecie tak jak pisałem, nie prawcie tekstów moralności i nie piszcie, abym poszedł na inne forum dla nastolatków, tylko jeśli chcecie mnie zjechać to napiszcie sobie to na kartce i wsadźcie w dupę, chcę tylko poważne odpowiedzi.

PS: Jesteśmy ze sobą 3 miesiące. Raz dziewczyna zerwała ze mną, po namowie swojej mamusi (tak mi powiedziała a czy to prawda to nie wiem), która mnie nienawidzi, chociaż ostatnio, gdy zauważyła, że jednak to jest coś poważniejszego nabrała do mnie troszkę sympatii. Po tym zerwaniu i gdy wróciliśmy do siebie, z lekką niechęcią z mojej strony, zakochałem się w niej na zabój, ona we mnie z resztą też, widzę to po jej zachowaniu, po spojrzeniu i o tym, że teraz dziewczyna "nie może beze mnie żyć".


http://www.podrywaj.org/forum/pierwszy_raz_pytanie_mlodzika
  • 1