Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Problem z pierwszym razem, sytuacja robi się nieciekawa

Beznadziejna sytuacja, nie mogę rozdziewiczyć swojej dziewczyny. Podejmowałem już kilka prób, ale za każdym razem nie ma bata, nie mogę w nią wejść. Ona mówi, ze ją boli, ze jest za gruby i cofa się więc ciężko jest próbować dalej, a na koniec się dziewczyna rozpłakuje bo zawodzi, no i czar pryska. Po kilku próbach jestem trochę zbity z tropu. Cała sytuacja zaczyna mnie trochę wkurzać, bo przez takie porażki spada moje ego. Niestety sprawa poszła dalej i dziewczyna odwróciła kota ogonem, po jakimś czasie miała wieczorne dywagacje na ten temat, zastanawia się czy to dalej ma sens, czy może tak naprawdę nie pasujemy do siebie w tej sprawie. Z dnia na dzień, po tych rozmyślaniach zmieniła do mnie nastawienie, zaczęła bardziej mnie zlewać, traktuje bardziej koleżeńsko.


Co robić, czy jestem na przegranej pozycji?

A na przyszłość za pierwszym razem, używać lubrykantu i jaka pozycja jest najlepsza na rodziewiczanie?


http://www.podrywaj.org/forum/problem_z_pierwszym_razem_sytuacja_robi
  • Odpowiedz