Wpis z mikrobloga

Zostawił i poszedł i w dupie miał strefę co w tym dziwnego?


@Brunner: to, że nie można zakończyć wynajmu nie będąc w strefie i cały czas naliczana będzie opłata, to w tym dziwnego.
@advert: No napisałem przecież ,że może miał w dupie ta strefę. Vertutilo też często (szczególnie po sobocie) leżą nie wpięte do stacji tylko porozrzucane po krzakach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brunner: Veturilo można zwrócić przez aplikację udając, że się je przypina, jeśli np. dana stacja jest przepełniona. wtedy przestają naliczać się opłaty.

wynajem hulajnogi kończysz wyłącznie przez aplikację. jeśli jesteś poza strefą, to aplikacja nie daje Ci takiej możliwości i będzie naliczać opłaty dopóki nie zwrócisz jej prawidłowo.
@advert: Czasem dziwne rzeczy się dzieją z tymi hulajnogami, z hivem miałem przypadek że przejechałem ze ~3 km po czym zaczęła mi zwalniać, więc chciałem ją zwrócić, wyciągam tel. a tam komunikat "wypożyczenie nie powiodło się" czy coś w tym stylu. W historii przejazdów też tego nie było, także sam widzisz. Co prawda było to w strefie, ale równie dobrze mogło być poza i bym ją tak zostawił
: ale rozumiesz że nie mógł zostawić poza strefą i wciąż by mu naliczało koszty?


@rybsonk: A ty wogole rozumiesz co ja piszę?!? Ile jeszcze mam razy napisać ,że miał/miała w dupie ta strefę!
: Ależ ty tępy jesteś


@beer_man: Nie kolego to ty nie rozumiesz jak ci się 3x to samo piszę, żeby na końcu wyzwać innych. No dobra ale spróbuję ostatni raz. Więc ktoś miał najprawdopodobniej w dupie ta twoja strefę i #!$%@?ł ta #!$%@? tam gdzie #!$%@?ł, ze wszystkimi tego konsekwencjami świadomie lub nieświadomie (naćpany, #!$%@?) Czy tak trudno zrozumieć?!?

i to że zapłaci kilka stówek

@rybsonk No na tym polega właśnie
Czy tak trudno zrozumieć?!?


@Brunner: skoro nie mógłby tej hulajnogi zwrócić to nie byłaby ona DOSTĘPNA w aplikacji do wypożyczenia, tylko cały czas miałby ją wypożyczoną ten ktoś, kto rzekomo miał w dupie strefę i tam ją porzucił - ergo, kupy się nie trzyma ta koncepcja i przestań się jej już tak kurczowo trzymać bo to nie ma sensu.
@rybsonk: @beer_man: