Wpis z mikrobloga

@Lil_Maciunio: no to widocznie coś tu normalne nie jest. Pomyślmy co może być problemem? Dajmy do porównania inną intymną czynność żeby niektórym łatwiej było załapać: defekację. Sranie jest rzeczą normalną, nikt się o to do nikogo nie przypieprza jeżeli robisz to w ustronnym miejscu. Można nawet opisać w internecie jaki ma się problem i zasięgnąć rady, ale czy warto robić to będąc podpisanym tu imieniem i nazwiskiem ze swoim zdjęciem? Nie
@solus_ipse: Jak najbardziej popieram wysyłanie postów o zdradach/#!$%@? się małolat do partnerów/rodziców. Z tym, że wysyłanie screenów do starych czy nawet szkoły że olaboga, 20latka uprawia przygodny seks czy jakieś bdsm jest bezsensowne. Różnica między pisaniem o tym na grupce a wysyłaniem screenshotów jest taka, że w pierwszym wypadku osoba sama decyduje się do kogo ma to trafić. Niech daje dupy jak nikogo nie ma i jest pełnoletnia, najwyżej sama sobie
Bo to nie jest rzecz, o której chciałbyś żeby starzy czy szkoła wiedziała xD Nieważne czy mowa o zabawie bez zobowiązań w szkolnym kiblu czy seksie z zabawkami z partnerem

Jak ktoś jest dorosły i nikogo tym nie rani to na #!$%@? kablować xD


@Lil_Maciunio: Bo Wykopki jak zwykle dobry pomysł (piętnowanie zdrad) obracają w gówno (hejtowanie absolutnie wszystkich loszek) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nom_om: zaraz, zaraz to tylko rozpowszechnianie publicznie udostępnionych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja ich nie umoralniam, mogą dawać dupy połowie województwa, ale mężczyzna ma prawo wiedzieć czy nie zadaje się ze szlaufem, a ten wyciek właśnie to umożliwia.
@Goronco: Może nie powie ci o tym dlatego, że ją nazwiesz dziwką a oskarka "chadem" czy jak to na wykopie mówicie xD Do seksu potrzeba dwóch osób, żadna nikogo nie zmusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam sporo się bawiłem przed obecną partnerką, i szczerze koło #!$%@? mi lata co robiła za gówniarza, bo w obecnym momencie to nie ma znaczenia.
@Lil_Maciunio nie rozumiesz. Jednym lata, drugim nie. Tobie lata koło #!$%@? i się przyznasz, jak większość niebieskich. One z kolei za #!$%@? się nie przyznają, przed nikim. Jeśli przed tobą to pół biedy, bo masz #!$%@?. No ale nie każdy ma. A nawet jeśli ma, to chodzi tu o szczerość
@Goronco: Gościu, jak wiem że trudno w to uwierzyć, ale większość kobiet nie jest #!$%@? które myślą tylko o bolcach i jakby ich to znowu oszukać xD Rozumiem, że komuś może nie podobać się rozwiązłość w przeszłości partnera, no spoko. Ale wtedy sami sobie szukają kobiet bez doświadczeń, a nie zakładają, że dla wszystkich jest to równowarte zdradą i należy skarżyć że ojezus ich dziewczyna kogoś miała przed nim. Większość o
@nom_om: lecisz na czarno debilu za ad personam i brak logiki. Jak widzę drzewo mówię, że to drzewo jak widzę szmatę to nazywam szmatą, nie mam zamiaru ich umoralniać tzn. nie będę im tłumaczył co jest właściwe a co nie w ich postępowaniu. Życie to zweryfikuje. Bardzo pozytywna akcja ze strony wykopków a białorycerzyki jak ty dupa cicho.
@Lil_Maciunio nie muszę szukać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale stary, bo ty chyba za krótko sledzisz te grupy. Tam nie ma dziewczyn takich jak prawdopodobnie 90% twoich koleżanek, tam są tępe planktony, idiotki, kretynki, patusiary. Tam nie ma dziewczyn pokroju ciebie, mnie (!), czy twoich i moich znajomych :(
@Goronco: Tam są przede wszystkim małolaty, mają czas na głupoty(chociaż fakt, podpisywanie się nazwiskiem nawet mi trudno pojąć). O ile przez te głupoty nie ranią kogoś, nie warto niszczyć im za to życia czy relacji z rodzicami/szkołą. Można mieć tylko nadzieję, że dorosną i zauważą swoją młodzieńczą głupotę :)
Co do starszych, brak mózgu kiedyś im się odbije ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Lil_Maciunio no właśnie, zauważa, zrozumieją że to głupota i będą to kryć :(

No ja rozumiem, że bezinteresowne szkodzenie komuś jest durne, zwłaszcza pisanie do znajomych dziewczyny która kupiła kajdanki XD, no ale resztę popieram