Wpis z mikrobloga

Mala ciekawostka ode mnie.
Jakis czas temu byla afera z laska ktora robila #wgw no ale ktos doszedl do tego ze to jest konkretnie ta osoba(albo byl to fake - ciezko stwierdzic)
Zaczely sie posty i duze poparcie dla takich rzeczy jak wyslanie fotek z wgw rodzinie, czy na uczelnie.
Na poczatku bylo to smieszne, ale serio wykopowe przegrywy chyba uwierzyli sami sobie ze za takie cos mozna nawet wyleciec z uczelni/pracy czy cos kolo tego. Stalo sie to zalosne, ze o nagie fotki jakiejs laski najglosniej plakali ludzie ktorzy plakali na tagach przegryw ze zadna ich nie chce. Oczywiscie panny byly winne wszystkiemi.
Uznalem za stosowne zablokowac chyba z 30 tagow w stylu #przegryw #p0lka itp.
Nie chcialo mi sie tej zenady ogladac. Dodatkowo wszystkich z-------h userow-prawiczkow. Lacznie chyba z 200 osob.

Przychodzi kolejna zasmiecajaca "afera" - i co widze? Najglosniej te "jazda z k-----i" krzycza zablokowane przeze mnie przegrywy xDDDDDDDDDDDD
Oczywiscie - posty ze zdradami - spoko rozumiem hejt.
Ale posty gdzie panienki pisza ze mialy x partnerow w x wieku - ciesza sie duza popularnoscia.
Oczywiscie 75% wpisow jest z mojej czarnej listy.
Niby fajnie ale ciekawi mnie ze o "puszczaniu" sie lasek najglosniej placza typy co nigdy za cycka nie zlapaly xDDDDDDDDDDD
Btw - pytanie do wszystkich przegrywow. Jak to jest z wami chlopcy ze te laski to takie k---y, ze az trzeba pisac do ich rodzin, a nigdy zadnej nie wyrwaliscie? xDDDDDDDD

#dziewczynybeztabu
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach