Wpis z mikrobloga

Mala ciekawostka ode mnie.
Jakis czas temu byla afera z laska ktora robila #wgw no ale ktos doszedl do tego ze to jest konkretnie ta osoba(albo byl to fake - ciezko stwierdzic)
Zaczely sie posty i duze poparcie dla takich rzeczy jak wyslanie fotek z wgw rodzinie, czy na uczelnie.
Na poczatku bylo to smieszne, ale serio wykopowe przegrywy chyba uwierzyli sami sobie ze za takie cos mozna nawet wyleciec z uczelni/pracy czy cos kolo tego. Stalo sie to zalosne, ze o nagie fotki jakiejs laski najglosniej plakali ludzie ktorzy plakali na tagach przegryw ze zadna ich nie chce. Oczywiscie panny byly winne wszystkiemi.
Uznalem za stosowne zablokowac chyba z 30 tagow w stylu #przegryw #p0lka itp.
Nie chcialo mi sie tej zenady ogladac. Dodatkowo wszystkich #!$%@? userow-prawiczkow. Lacznie chyba z 200 osob.

Przychodzi kolejna zasmiecajaca "afera" - i co widze? Najglosniej te "jazda z #!$%@?" krzycza zablokowane przeze mnie przegrywy xDDDDDDDDDDDD
Oczywiscie - posty ze zdradami - spoko rozumiem hejt.
Ale posty gdzie panienki pisza ze mialy x partnerow w x wieku - ciesza sie duza popularnoscia.
Oczywiscie 75% wpisow jest z mojej czarnej listy.
Niby fajnie ale ciekawi mnie ze o "puszczaniu" sie lasek najglosniej placza typy co nigdy za cycka nie zlapaly xDDDDDDDDDDD
Btw - pytanie do wszystkich przegrywow. Jak to jest z wami chlopcy ze te laski to takie #!$%@?, ze az trzeba pisac do ich rodzin, a nigdy zadnej nie wyrwaliscie? xDDDDDDDD

#dziewczynybeztabu
  • 21
@NexciaK: Widać, że tak skoro musisz się uzewnętrzniać. Pewnie odczuwasz ból dupki, że te pogardzane przegrywy zrobiły inbę prima sort i okazały się być lepsze w normickich metodach niż wy na co dzień...
I btw. zmiażdżyłbym Cię w realu, więc teksty o OIOM-ie sobie daruj...
@Poliorketes:

lepsze w normickich metodach niż wy na co dzień...

Hmm, wg moich metod #!$%@? panienki po fakcie nie jest oplacalne - ale co ja sie znam ;)

I btw. zmiażdżyłbym Cię w realu, więc teksty o OIOM-ie sobie daruj...

Ta, chyba POTEZNYM mieczem z gierki xD
Ale smialo - mam na tepecie trase przez cala polske, wpadne chetnie - chociazby zeby zobaczyc jak taki zjeb wyglada w RL.
@NexciaK: Meh i tak nie przyjedziesz, bo jak każdemu normikowi wpadnie Ci coś na ostatnią chwilę i osrasz zbroję... Tyle razy już to słyszałem, a jeszcze żaden internetowy napinacz mnie nie odwiedził
@GrindujTopy: Oczywiscie ze nie. Trzeba byc siedzacym w piwnicy przegrywem zeby myslec ze jakies realne konsekwencje poniesie.
Bardziej zalosne bylo to ze wykopki zglosiliby ja za to ze pokazala dupe czy cycki nawet do papieza.
A najchetniej daliby pas cnoty. Chyba po to zeby miala tak #!$%@? jak oni ;p
@Alex_Krycek: No nie rozsmieszaj mnie.
Dobra - streszcze. Afera glownie o zdradzaniu - 70% komentarzy to przegrywy ktorych zablokowalem, bo mieli bol dupy ze laska wrzucila fotke na wgw. I chcieli ja zglaszac do papieza/do mamy/do pana profesora/do pana szefa.

Te zdrady to jakies 20%(?) wpisow? Chyba prosciej sie nie da.
@NexciaK: wiem o co chodziło w tej pierwszej "aferze". Samemu mi było żal tej dziewczyny i wyzywałem tych stalkerów od idiotów. Ale te forum z fb, to naprawdę jest mocne raczysko. Laski się żalą na swoich facetów, a te zamiast naprawy związku zalecają im zdradzanie

Te zdrady to jakies 20%(?) wpisow?


No nie wiem
@Alex_Krycek: No fakt - przesadzilem. Blizej 10%.
Tak czy tak - skoro sam blokowalem X stalkerow a teraz wiele postow mam od tego typu osobnikow - wnioski nasuwaja sie same.
Zdradzania oczywiscie nie popieram ale te przegrywy maja bol dupy ze laski mialy po x partnerow, wiec sporo komentow jest na zasadzie ze napiszemy do matki 18 latki ze ta miala juz 8 !!!!!!!!!!1111111jedenjeden.
Ten bol dupy nie jest ze zdrad.