Wpis z mikrobloga

Właśnie rozwiązałem #matura z #informatyka na 84% bez doliczenia sobie 2 minut i 90% po doliczeniu czasu. Z tym, że kiedyś ją już rozwiązałem, ale nie pamiętałem już rozwiązań.

Jak nie trafią mi się jakieś czasochłonne lub bardzo matematyczne zadania i osiągnę 90% na oryginalnej maturze to prawie na 100% dostane się na fajną #studbaza do #gdansk ()
a no i tak, muszę jeszcze zdać podstawę z matmy xD
#oswiadczeniezdupy
  • 25
@mikkeboss: Ech.. co tu dużo mówić, byłem w klasie z rozszerzoną matmą i jakieś strzępki wiedzy mam, ale moje wyniki z matmy są raczej wynikiem totalnego zaniedbania tematu i lenistwa xD

Właśnie troszkę się boję poziomu matmy i co równie ważne poziomu fizyki do której nie mam niestety nawet podstaw.
No ale cóż, przynajmniej umiem się uczyć pod presją czasu, na ostatnią chwilę. Zaryzykuję i najwyżej będę się uczył dnie i
@MK-Ultra: Dzięki! Może matura nie jest najważniejsza na świecie, ale na pewno otwiera nowe, ciekawe możliwości. Myślę, że wyjazd do większego miasta i środowisko na uczelni zadziała na mnie stymulująco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bledny: Trzeba się już niestety na maxa spinać, choć przyznam, ze sam się teraz na półmetku trochę rozleniwiłem.
Jeszcze parę dni ciężkiej pracy i 5 miesięcy fajrantu, trzeba wytrzymać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A jak w ogóle Ci idą próbne maturki?

Ja w ogóle postawiłem wszystko na jedną kartę, stwierdziłem, ze najlepszy jestem z infy i to ją będę masterować, porzucając prawie całkowicie przygotowania do reszty egzaminów.
@ZjemCiNoge: na pocieszenie ci powiem, ze ci "idealni" z matmy a slabi z programowania odpadli po semestrze czy dwu. Ci co lepiej ogarniali programowanie a z matma gorzej szlo, w wiekszej ilosci przetrwali studia. Mowie na podstawie moich obserwacji, a konczylem infe na pg
@msichal: Właśnie tak jest na większości uczelni, ale na infę na Politechnice Gdańskiej(która jest akurat całkiem dobrą uczelnią) mogę sobie wybrać czy chcę, żeby jako główny przedmiot liczyli mi rozszerzoną infę/fizę lub matmę więc naturalnie skupiłem się na masterowaniu infy którą lubię, bo o takich wynikach z matmy mogę obecnie tylko pomarzyć xD
@mikkeboss: miło mi to słyszeć, jest dla mnie jakaś nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno jestem zdeterminowany
a tak przy okazji jak oceniasz uczelnię i miasto pod kątem perspektyw? pracujesz po studiach w zawodzie?

Jeszcze się dopytam, czy poziom fizyki na pierwszym roku na prawdę jest tak wysoki? Jakiś tam znajomy znajomego podobno miał spore problemy z ta fizą na początku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZjemCiNoge: #!$%@? szły, patrzyłem się tylko w sufit, tak na dziesięć procent matma, trzydzieści fizyka. Teraz jak patrzę na ten arkusz z matmy to wydaje się być łatwy, za łatwy. A fizyki jeszcze nie ruszałem. Infę też zdaję, ale to na zasadzie "bo mogę", nie zaszkodzi. No, ogólnie ten rok to przez depresję #!$%@?.
@ZjemCiNoge: miasto spoko, duzo firm do wyboru, korporacje i mniejsze, caly przekroj. jesli chodzi o studia to tez ok, chociaz przedmioty "killery" moglyby dotyczyc bardziej przydatnych rzeczy. co do pracy to z moich znajomych po infie kazdy pracuje w zawodzie, wieksza czesc jeszcze podczas inzynierki zaczynala prace.
@msichal: na PG masz poziom podwstawowy x0.6 punkty liczone, rozszerzenie x1 czyli napisanie podstawy na 100% ma taka sama wartosc jak rozszerzenie na 60%.

@ZjemCiNoge: osobiscie dalem rade po technikum przejsc matme i fizyke gdzie nie mialem zadnych podstaw ze szkoly sredniej. E-trapez i wszystkiego da sie nauczyc :D