Wpis z mikrobloga

Jak nie chcesz mieć dziecka z jakiegokolwiek powodu to nie jesteś NORMALNA i w konsekwencji niczego nie osiągniesz, bo przecież dziecko to jedyne możliwe osiągnięcie kobiety.

No ale przecież feminizm jest głupi, niepotrzebny, a nawet szkodliwy dla PRAWDZIWYCH kobiet. Seksizm wobec kobiet nie istnieje. W końcu mamy prawa wyborcze, c'nie?


#feminizm #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #madki #bekazprawakow
Soojin21 - Jak nie chcesz mieć dziecka z jakiegokolwiek powodu to nie jesteś NORMALNA...

źródło: comment_7xK8UkwNc6zccw65RG6rO7tPRl5DjfO9.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: masz ból d--y o to, że inni oczekują od kobiety macierzyństwa. Taka jest Wasza biologiczna funkcja, którą spełniacie z powodzeniem od tysięcy lat. Oczywiście nikt Ciebie do tego nie zmusi. Tak samo jak nikt mnie nie zmusi do popierania homoseksualizmu pomimo tego, że jest to teraz modne i z każdej strony promowane. Jakoś ja nie wstawiam memów o tym, że nie wyruchałem jeszcze żadnego kolegi xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Ostryswir88

masz ból d--y o to, że inni oczekują od kobiety macierzyństwa.


No jak ja śmiem mieć ból d--y o to, że inni mówią mi jak mam żyć XD.
  • Odpowiedz
@Soojin21: z wpisem w wolnej chwili się zapoznam ;)
Odpowiem tutaj tylko na wymienione przez Ciebie kwestie. Ogólnie jestem za aborcją na życzenie, jedynie związałbym to z tym, że kobieta, która podjęła tą decyzję nie może potem chodzić do psychiatry/psychologa na koszt nfz, bo jednak wg. niej po czasie stwierdza, że źle zrobiła. Mówię tu o opcji, gdzie dziecko zostało normalnie poczęte, ale stwierdzono, że kariera czy wolność jest lepsza. Po prostu jestem zły jak marnuje się moje pieniądze, a to w tym lub innym państwie jest nagminne.

Sprawy o gwałcie wykonaniu znanych - cóż temat rzeka, winne są kobiety, same sobie sprawiłyście ten problem. Kilkanaście głupich i pazernych kobiet spieprzyło dobrą feministyczną akcje. Na pewno, takie akcje nie powinny wyglądać jak teraz, bo cierpią kobiety, które naprawdę były molestowane, zgwałcone oraz mężczyźni, którzy są fałszywie oskarżani(Depp to jest idealny przykład, jak zepsuć karierę mimo, że facet ma dowody, to i tak został persona non grata). Środowisko powinno osoby fałszywie oskarżające wywalić na zbity pysk i w ogóle z nimi nie rozmawiać, ani nie promować. Do tego grube miliony i wyroki jak za g---t(a tu karę także podnieść).

Alimenty ciężka sprawa: ściągalność od mężczyzny czy kobiety to jakaś fikcja.
  • Odpowiedz
  • 4
@MrMate

Ogólnie jestem za aborcją na życzenie, jedynie związałbym to z tym, że kobieta, która podjęła tą decyzję nie może potem chodzić do psychiatry/psychologa na koszt nfz, bo jednak wg. niej po czasie stwierdza, że źle zrobiła.


A jak wybrała urodzenie dziecka i ma depresję poprodową albo po prostu żałuje tej decyzji to też odetniesz od psychologa na nfz ( ͡º ͜ʖ͡º)? Psycholog/psychiatra na nfz to
  • Odpowiedz
@Soojin21: czysto teoretycznie to dziecko odrobi za jej problemy, więc strata dla mnie mniejsza, szczególnie, że jak ono będzie w wieku produkcyjnym to moja szansa na chorobę wzrośnie kilkukrotnie w porównaniu do teraz. Jestem z tych ciulów co za swój wybór(dziecko jest czynnikiem dodatnim dla gospodarki, teoretycznie może odrobić z nawiązką wszelkie na nie wydane fundusze wydane na nie lub na matkę) chcą obciążać winnych - palaczy, pijaków, narkomanów. Więc
  • Odpowiedz