Wpis z mikrobloga

@ZaQ_1: No tak, pokazuję kretynizm tego argumentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ta rzekoma hipokryzja wynika z rzekomego bycia gejem. W ogóle jak można być lgbt-entuzjastą i zarazem wyzywać kogoś od pedałów. To tak jakbym ja, będąc katolikiem, wyzywał ateistów od katoli, no logiczne xD
@PanFizyk: powiedziałbym, że wagarowałeś na lekcji logiki, ale bardziej prawdopodobne jest dla mnie, że świadomie manipulujesz.

Masz komentarz, że ktoś nienawidzi kogoś za hipokryzję. Hipokryzja wynika z tego, że ktoś nienawidzi gejów samemu przejawiając takie skłonności. Nijak jednak nie wynika z tego wniosek, że skoro komuś nie pasuje sama hipokryzja (fakt A), to musi mu także nie pasować orientacja hipokryty (fakt B). Ja rozumiem, że naziolskie ameby się na taką manipulację
@shiromaru:

Nijak jednak nie wynika z tego wniosek, że skoro komuś nie pasuje sama hipokryzja (fakt A), to musi mu także nie pasować orientacja hipokryty (fakt B).

Są to dwa różne fakty, ale jeden wynika z drugiego. Masz rację tutaj, choć dobrze wiemy, że takie wyzwiska są bardzo słabym argumentem przeciwko czemukolwiek zarówno w przypadku, gdy oskarżany narodowiec jest gejem jak i gdy nie jest.
@PanFizyk: moja niechęć do narodowców nie wynika akurat z hipokryzji, a z faktu, że szerzą nieuzasadnioną nienawiść do osób, które na taką nienawiść nie zasługują.

Zazwyczaj staram się unikać wyzwisk, ale czasem sami się o to proszą swoją postawą. Co innego obrażać kogoś ze względu na jego cechy, a co innego ze względu na niesprowokowaną wrogość i agresję.

Nie mam pojęcia, czy większość ONRowców, to kryptogeje i niezbyt mnie to obchodzi.
@shiromaru: No i o to mi chodziło – o sensowne argumenty, a nie takie, które wyśmiewa obrazek, który wstawiłem. Sam uważam, że większość narodowców robi dużo złego dla idei patriotyzmu wśród Polaków. Ja nie miałem na celu wychwalania narodowców tym wpisem.
@PanFizyk: #bezlewactwa??? A gdzie ty tam widzisz lewaka??? Na mnie mówią lewak i szcze na to kto kogo rucha i w jakiej grupie, jeśli tylko obie strony się zgadzają. Po drugie, nie nienawidzę narodowców, tylko nie toleruje ich rasizmu. Moja empatia mi na to nie pozwala. Ja tych ludzi traktuje jak każdego niepełnosprawnego. Dla mnie nie ma różnicy, czy jeździ na wózku, czy jest człowiekiem, który nie lubi drugiego człowieka.
@lucky_old_chump: homoseksualista to człowiek świadomy swojej orientacji i jest to określenie neutralne. Natomiast w niektórych środowiskach w przypadku braku możliwości rozładowania napięcia seksualnego z osoba innej płci np. W więzieniu lub w środowiskach narodowców występuje homoseksualizm zastępczy. Wtedy mozna określać ich tym pogardliwym mianem i nie ma to nic wspólnego z deklarowana orientacja seksualną.