Wpis z mikrobloga

Gdzieś mi się wczoraj przewinęło, że ktoś sprofanował obraz Matki Boskiej Częstochowskiej i jest wielkie oburzenie - pomyślałem, że ktoś pojechał do Częstochowy i zniszczył dzieło sztuki z okresu I-XIV w., co rzeczywiście byłoby barbarzyństwem.

OTÓŻ NIE XD

Obudziłem się i wyświetlił mi się news na wp, wchodzę z ciekawości i co się okazuje?
Ktoś przerobił wizerunek Maryi dodając tęczę, wydrukował takie obrazki i poprzyklejał w losowych miejscach. Tutaj zaczyna się jazda bez trzymanki.

SPRAWĄ ZAJĄŁ SIĘ MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI ORAZ POLICJA XDDDDDDDD

Jeżeli to nie jest poziom mentalności muzułmanów oburzających się o obrażanie proroka, to nie wiem xD
Gdyby Joachim Brudziński wychował się w Arabii Saudyjskiej to pewnie już by zbierał kamienie, a tak może się tylko oburzyć na Twitterze i nasłać policję, BO KTOŚ PRZEROBIŁ OBRAZEK XD.

Brak mi słów na poziom zacofania w tym kraju.
źródło
#polska #neuropa #bekazkatoli #bekazpisu
Pobierz k.....n - Gdzieś mi się wczoraj przewinęło, że ktoś sprofanował obraz Matki Boskiej C...
źródło: comment_wOR1QEp2t3sKZHKBa8XFJWUte2DXGDbw.jpg
  • 36
@BaniaGonibanie:

U nas doszło do naruszenia konstytucyjnego prawa do wolności wyznania przez faszystowskie bojówki

Niby w jaki sposób? Każdy może sobie wierzyć w co chce, jedyne naruszenie wolności jakie tutaj zaszło to to do tworzenia obrazków. Ostatnio na głównej był film jak facet rzuca Koranem i wykopki były podniecone, prawo oczywiście powinniśmy mieć do obu tych rzeczy.
Za to zawłaszczenie jej przez faszystów, a potem


@BaniaGonibanie: fajne urojenia, jesteś w kontakcie z lekarzem?

Dodatkowo może miejmy do siebie szacunek i nie linkujmy do OKO.press. To jakby linkować do Gońca Codziennego. Tym bardziej, ze to info można znaleźć np Rzeczpospolitej


a co nie prawdziwego napisali? że sprawa nie została umorzona? Widzę że żyjesz w jakiejś oblężonej twierdzy, każdy chce cię zaatakować. Przykre i smutne zarazem.

I nie są to
Pobierz s.....m - > Za to zawłaszczenie jej przez faszystów, a potem

@BaniaGonibanie: fajn...
źródło: comment_4KkPJecmkIRMtUHijpQ2BnuaWT98sOPV.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BaniaGonibanie:

LGBT to dla mnie faszyści. To moje zdanie.

Mało trafnie gdyż o wiele bliżej im do bolszewików niż faszystów.

Metodologia w mojej ocenie niczym nie rożni się od pierwowzoru czyli ciepłych chłopców Ernsta Rohma.

Chyba nie bez przyczyny aktywizm LGBT jest zaliczany do kulturowego marksizmu. Nie wiem zatem po co starasz się koło na nowo wynajdować, tym bardziej że Ci nie wychodzi.
Walka o przywileje.

Jakich przywilejów chcą ludzie lgbt?

udawanie miłych a stosowanie przemocy gdy jest okazja. Szykanowanie przeciwników ( np. twoje o lekarzu zamiast jak czlowiek zapytac o wyjasnienie)

przywileje to póki co ma kościół i reszta też się zgadza do tych religijnych głupot, mogłeś jeszcze dopisać palenie niewiernych na stosie i religijne procesy za herezje xD
@BaniaGonibanie jak na zyda masz strasznie niskie iq, chyba sobie tę głupotkę wymyśliłeś xD