Wpis z mikrobloga

Gdzieś mi się wczoraj przewinęło, że ktoś sprofanował obraz Matki Boskiej Częstochowskiej i jest wielkie oburzenie - pomyślałem, że ktoś pojechał do Częstochowy i zniszczył dzieło sztuki z okresu I-XIV w., co rzeczywiście byłoby barbarzyństwem.

OTÓŻ NIE XD

Obudziłem się i wyświetlił mi się news na wp, wchodzę z ciekawości i co się okazuje?
Ktoś przerobił wizerunek Maryi dodając tęczę, wydrukował takie obrazki i poprzyklejał w losowych miejscach. Tutaj zaczyna się jazda bez trzymanki.

SPRAWĄ ZAJĄŁ SIĘ MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI ORAZ POLICJA XDDDDDDDD

Jeżeli to nie jest poziom mentalności muzułmanów oburzających się o obrażanie proroka, to nie wiem xD
Gdyby Joachim Brudziński wychował się w Arabii Saudyjskiej to pewnie już by zbierał kamienie, a tak może się tylko oburzyć na Twitterze i nasłać policję, BO KTOŚ PRZEROBIŁ OBRAZEK XD.

Brak mi słów na poziom zacofania w tym kraju.
źródło
#polska #neuropa #bekazkatoli #bekazpisu
k.....n - Gdzieś mi się wczoraj przewinęło, że ktoś sprofanował obraz Matki Boskiej C...

źródło: comment_wOR1QEp2t3sKZHKBa8XFJWUte2DXGDbw.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
- wymagają dostępu do edukacji młodych mimo, ze nie stanowią normy optymalnej, choc w tym samym czasie zydzi i muzulmanie nie mogą nauczać swojej religii ( jestem za religioznastwem zamiast pojedynczej religii)

- adopcja

- darmowe in vitro dla lesbijek

etc duzo tego jest jak na mniejszosc


@BaniaGonibanie: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie nie chcę niczyjej śmierci, o czym ty mówisz

@rybsonk idź na fajkę lepiej

@Krs90 ale obrządkowa, ślepa wiara bez rozumienia w co się wierzy i klepanie do bozi bo somsiady patrzą to domena starszego pokolenia. Ci młodzi ludzie, którzy są bardzo wierzący to zupełnie inny rodzaj wiernych, oni przynajmniej rozumieją w co wierzą i jest ich dużo mniej, co widać po pustych kościołach, coraz mniejszej liczbie chrzczonych dzieci,
  • Odpowiedz
Kikła z kapeluszem i duzym nosem wywołala afere tylko dlatego, ze jakis antysemita w swoich urojeniach ujrzał w niej zyda. I TO OBRAZA ANTYSEMITYZM ludzie dostaja wyroki


@BaniaGonibanie: Cechy tej kukły pochodzą z okresu przedwojennego, miały wtedy wyraz antysemicki i czasami łączyły się z agresją wobec żydów. Nie rozumiem dlaczego ludzie mają problem, żeby odciąć się od tego antyżydowskiego wariantu i wrócić do pierwotnej formy, gdzie kukła była słomiana i
  • Odpowiedz