Wpis z mikrobloga

Tfw wracasz o 4 nad ranem i jakiś pijany typek chce cię zgwałcić i drze mordę na całą okolicę że chce w grupce ruchać tę laskę i gdyby nie 10 typa którzy go trzymali to mogłoby być tragicznie. Smutny i przerażający widok. No ale wiadomix, kobiety mają łatwiej hehe uprzywilejowana płeć co nie mati xD Już nie mówiąc o catcallach jakichś pijanych typów i zaczepianie z tymi zapijaczonymi polackimi mordami cuchnącymi od wódy, no cudowna atencja po prostu <333
#logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gansevudei: i nie, żadne menele nie wołały mnie kierowniczko, to był rasowy catcall, spróbuj wracać centrum miasta wojewódzkiego do domu późną porą to zobaczysz jak zezwierzęcone są typiarze po alkoholu
  • Odpowiedz
@Nagini wiesz, że ja cie akat lubię
Ale eh, co ma to do rzeczy, że jakiś zjeb zaczepia cie na ulicy, do jakichś uprzywilejowań
Nie zadzwoniłas na policję, a nie zrobiłaś tego pewnie, więc ty odpuścisz, będzie szła po tobie następna, odczuje to tak samo i zrobi kolejny wpis na wykopie, ona też swoją drogą na psy nie zgłosi i tak błędne koło się zamyka
No jak zgłosiłas, to co innego,
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: akurat wtedy nie zgłosiłam, bo byłam zmęczona w końcu pieprzona 4 nad ranem i znajomy mnie odprowadzał (gdybym nie schowała się w kebsie po drodze mogłoby być ciężko), poza tym spróbuj zidentyfikować taką osobę i myśleć o tej porze o policji jak wracasz z imprezy.
  • Odpowiedz
  • 211
@Sylwestrowiczka12 wystarczy po prostu dzwonić na policję, bo prawo stoi za waszą stroną
No ale lepiej napisać, że jest się ucisnioną niewolnicą 21 wieku xD
Nie licząc prowodyra, to w tym jest wasza wina, bo w żaden sposób nie reagujecie poza wpisem na wykopie, że nikt wam nie pomaga, gdzie sami o tą pomoc nie prosicie xD
Nikt nie będzie za każdą kobieta na ulicy chodził i pytać się czy kot
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: Ty słuchasz co do ciebie mówię w ogóle? Spróbuj w takich godzinach i warunkach myśleć o tym. Widzę że nigdy nie miałeś takiej sytuacji, bo nie potrafisz wyobrazić sobie w jakim stanie wtedy jesteś. No tak, ale to że chcą mnie zgwałcić to moja wina a nie #!$%@? z ulicy XD
  • Odpowiedz
@Nagini no jak miałaś, to tym bardziej powinnaś mimo wszystko to zrobic
Wpis na wykopie może poczekać, a dzięki zawiadomieniu komuś krzywda by się nie stała i może też innej by nie rzucał hehe kierowniczko ma
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: #!$%@?, koniec z dyskusji z tobą tłumaczę ci że taka pora i sytuacja była że nie myśli się o takich rzeczach
Nie wiem gdzie wyczytałeś że nie zgłosiłam, poprzednia sytuacja była akurat zgloszona, ale no lepiej głupio #!$%@?ć nie mając wszystkich informacji xD
  • Odpowiedz
@Nagini nie napisałem tego
Twoja wina jest w tym, że do tej pory nawet tego nie zgłosiłas
Od tego policja jest, żeby się tym zająć
Ty zgłaszasz, w dzień przyjadą jakieś pytania zadać i oni robią swoje, a ty żyjesz se dalej swoim życie
Kumasz czacze?
  • Odpowiedz