Wpis z mikrobloga

Daje sobie 3 miesiące na zmiane mojego życia, i naprawienie tego całego bagna w jakim jestem. Jeśli mi się nie uda do tego czasu to po prostu strzele sobie w głowę pistoletem dziadzia. Jak Boga kocham, po prostu ze sobą skończę.
- studia
- nauka
- praca
- dieta
- zwiazki
- psychika

Nienawidze użalać się nad sobą, ale jeśli pomimo moich prób nic sie nie zmieni, a za pare miesiecy bede w tym samym miejscu to to już nie będzie miało sensu, bo trwa to za długo.

Zobaczymy czy da się wyjść z #przegryw #rozowepaski (nie musicie pisać że rozowe nie moga byc przegrywem ale nie wiem jak to inaczej otagowac) #depresja

90 DNI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pamietnikxyznels

  • 35
  • Odpowiedz
@xyznels Tak #!$%@? tylko. Różowa nie może być przegrywem widziałem na żywo wiele takich jak ty i wszystkie udawaly "depresję".
Przez was depresja jest wyśmiewana i lekceważona.
  • Odpowiedz
@xyznels: E tam. Ja sobie dałem czas do 40-tki, za młodu to może jeszcze zdążę coś ciekawego zrobić i na starość może odechce mi się schodzenia z tego świata.
  • Odpowiedz
@xyznels: weź sobie daj więcej czasu, to jest dużo aspektów i tak realnie, to w trzy miesiące to jesteś w stanie ustabilizować jeden, może dwa. Ale grunt, że coś działasz.
  • Odpowiedz