Wpis z mikrobloga

Daje sobie 3 miesiące na zmiane mojego życia, i naprawienie tego całego bagna w jakim jestem. Jeśli mi się nie uda do tego czasu to po prostu strzele sobie w głowę pistoletem dziadzia. Jak Boga kocham, po prostu ze sobą skończę.
- studia
- nauka
- praca
- dieta
- zwiazki
- psychika

Nienawidze użalać się nad sobą, ale jeśli pomimo moich prób nic sie nie zmieni, a za pare miesiecy bede w tym samym miejscu to to już nie będzie miało sensu, bo trwa to za długo.

Zobaczymy czy da się wyjść z #przegryw #rozowepaski (nie musicie pisać że rozowe nie moga byc przegrywem ale nie wiem jak to inaczej otagowac) #depresja

90 DNI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pamietnikxyznels

  • 35
@xyznels: Myślę, że najlepiej jest do tego podejść zdroworozsądkowo. Pamiętaj, że nie ma jednej słusznej drogi, czy sposobu na życie, a każda inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja. Ja sam jeszcze nie tak dawno bym nie pomyślał, że będę w miejscu w którym jestem dzisiaj.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Będę obserwować.
@Rucio: jak na razie to każda moja decyzja jest błędna, przez własne słabości i kompleksy bardzo dużo rzeczy mnie omija. A ja nie chce wegetować, wciaż będąc w tym samym miejscu.
@xyznels: 90 to za mało, zbyt dużo zmian w krótkim czasie negatywnie sie na Tobie odbije i wpadniesz w jezzcze większa matnie:) mam 30 lat, wiem co mowie, w tym gownie taplam sie od 20lat;)
@xyznels: Rób co chcesz, ale pamiętaj, że zmiany zaczynają się od środka. No i polecam medytację, mniej myślenia zawsze sprzyja poprawie sytuacji.
@xyznels: #!$%@? zmienisz w 90 dni. Problemy, które narastały latami nie rozwiązuje się w trzy miesiące... Poza tym #!$%@?ć się z masą problemów w związek, bo wydaje Ci się, że zmieni to twoje #!$%@? życie... To takie typowo normickie, że gardzę... Rozjeb komuś życie z nudów
@Poliorketes: zdaje sobie z tego sprawe. Dlatego nie szukam żadnego beraorbitera ani nic podobnego. Oprócz tego jestem zakochana w swoim kumplu, wiec moim celem jest spokoj w tej strefie i zapomnienie. A od 4 lat żyje jak warzywo, chce w końcu coś zmienić, przynajmniej zacząć przez te 3 miesiace. Jeśli będzie warto to zostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)