Wpis z mikrobloga

Chyba sobie jaja tam robią w tym magistracie


@Zdolnyslazak: nie, czemu? pokazują ludziom gdzie ich miejsce - raz do roku, jako mieszkaniec tychże stref, będziesz musiał się pofatygować, ukorzyć przed miłościwie Ci panującym urzędasem żeby dostać ZWOLNIENIE Z OPŁAT.

gdyby jeszcze park and ride były duże to pomysł byłby jakoś usprawiedliwiony, a tu jakieś małe gówienka przy stacjach przesiadkowych przy stadionie, petuniowej, jakieś popierdółki na oporowie, do tego mpk #!$%@? po
@Ogau ale będą jazdy na niektórych szerszych ulicach Starego Miasta, jak zaczną tam wlepiać mandaty kierowcom, którym nie chce się załatwić pozwolenia w ZDIUMie.
@luzny_lori: miejsc jest sporo, więc dramatu nie będzie. Sam jestem przyjezdnym, więc to raczej prawdziwi wrocławianie będą mieli z tym problem. Ja jestem tylko szkodnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: wybacz - przyjezdni tj. dojeżdżający do pracy (niekoniecznie spoza Wrocławia) gdzieś zostawić auto muszą. często parkują na "miejscach mieszkańców" którzy sami wyjechali do roboty - miejsca bądź co bądź publiczne niemniej powrót do domu by pół godziny jeździć po osiedlu szukając miejsca bo jeszcze nie wszyscy wrócili "do siebie" potrafi #!$%@?ć do białego.

przy wielkich park&ride na obrzeżach miasta i prężnie działającym mpk/pkp rozwiązanie jest oczywiste. no niestety nie u
@luzny_lori: Nie no mam nadzieje ze się z tym ogarna. A co do alternatyw zgadzam się ze obecnie to wszystko dzieje się dlatego że jej nie ma. Pytanie czy metoda kija bez marchewki się sprawdza? Moim zdaniem niezbyt.
@Ogau: Uwierz mi miejsc nie ma sporo jak nagle strefa się kończy obok ciebie. W takim wypadku zawsze jest ich za mało.
@Darth_Gohan: tylko, że u mnie nie ma po co stawać. Brak firm, brak atrakcji. Zwykłe osiedle na końcu strefy, a zabrali kawałek ulicy. Na pewno aut przybędzie, ale też na pewno nie jakoś bardzo dużo.