Wpis z mikrobloga

@sodomek: to samo mialem. Kiedys pracoawalem przy montazu wiatrakow a pozniej na cieplej posadce jako tester oprogramowania (jestem wyksztalcony ). Zadna praca jak ta przed kompem nie dal a mi w kosc... myslec umiem. Chodzi o wolnosc
@sodomek: Zależne od człowieka, ale tak- praca psychiczna potrafi być dużo bardziej męcząca. Szkoda, że tak dużo jest ludzi z ograniczonym postrzeganiem świata oraz wiedzą i tego nie ogarniają ¯\_(ツ)_/¯ Warto jeszcze dodać, że po pracy umysłowej często po powrocie do domu mózg dalej pracuje na pełnych obrotach. Przy pracy fizycznej wychodzisz i zapominasz...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sodomek: w sumie młody jestem i dopiero po studiach, ale pracowałem w sklepie (jednym czy drugim) i jedyne co to latałem z ciuchami. Po pracy ogólnie byłem wypoczęty, pracowałem chwilę w branży akurat na spedycji + inne obowiązki. Wracałem do domu #!$%@? + stres czy zrobiłem wszystkie awizacje bo inaczej przypal, czy kierowcy się załadują/rozładują bo przypał + w domu SMS i telefony. #!$%@?... W sklepie to ja odpoczywałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: z budową to tylko przykład, gdy wchodziłem na rynek pracy to w powiecie w którym mieszkałem bezrobocie wynosiło około 30% więc się brało co jest. Nie było tego komfortu co teraz żeby sobie wybrać gdzie chcesz pracować.