Wpis z mikrobloga

Im więcej widzę negatywnych postów na wykopie, pisanych systematycznie przez kilka osób, które umoczyły, kupując Liska (i inne altcoiny) w szczycie bańki na rynku krypto, tym jestem coraz bardziej pewny, że zarówno na Bitcoinie, jak i poważnych altcoinach mamy odwrócenie trendu.

Janusze bazujący na emocjach, słuchający się przypadkowych naganiaczy i kupujący np. LSK po 100-140zł, a sprzedający po 4-10zł za namową innych naganiaczy będą wkrótce zgrzytać zębami. W końcu są tylko dawcami kapitału dla doświadczonych miłośników krypto. Przerabialiśmy to w poprzednim cyklu (2014-2017) na innych krypto (np. Litecoin), będziemy przerabiać i teraz. Oczywiście nędzne podróby Bitcoina (ala Bitcoin Cash, SV, Gold, Diamond) pozdychają, a ich kapitalizacja będzie zbiegać do zera, Nie mogę się tego doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lisk #kryptowaluty #kryptokomedia #bitcoin #bitcoincash
  • 3
@markos05: pytanie tylko czy lisk jest na tyle poważnym i przyszlościowym coinem by w niego inwestować. Nie mam wiedzy by to stwierdzić ale parę obiecujacych coinów już skończyło na smietniku historii
@NaAdanosa

Wg mnie jest to solidna druga liga, z perspektywą wejścia do pierwszej. Oczywiście można im zarzucić, że development idzie za wolno, ale w tej branży dużo większe znaczenie ostatecznie będzie miała jakość produktu i to, jakie potencjalne problemy może on rozwiązać, a nie czas jego wypuszczenia. M.in. ze względu na specyfikę blockchaina, niemożność cofnięcia transakcji, zdecentralizowanie sieci, problemy ze skalowalnością itp. Przypomnijmy też sobie chociażby aferę DAO/problemy z CryptoKitties (sieć ETH),