Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Testujezycie: raczej kabel. Mój półroczny notes potrafił się ładować 4 do 5 godzin na oryginalnym kablu xD wziąłem stary kabel blitzwolfa i przejściówke na USB c i ładuje normalnie xD jak masz gwarancję to możesz się przejść na wymianę kabla
@Bouquet beka tylko z ciebie. #!$%@? się na wątek w którym w sumie Ch masz do powiedzenia i #!$%@? te mantry aplowe. No smutne bardzo. Ja też używam iOSa i wielu innych rzeczy, ale beka z takich bananowycj oskarkow jak ty. Starego poproś o nowy telefon gimbusie.
@Testujezycie kabel też oryginalny czy jakiś pierwszy lepszy? Tanie kable mają mały przekrój żyły i ograniczają prąd, długie kable mają też większy opór.
Kabel nie musi być oryginalny, byle nie był to zwykły USB data z przekrojem 28AWG który nie puści więcej niż 500mA.
Kupując kabli szukaj takich z przekrojem 24AWG one spokojnie 2A dadzą
@Testujezycie swoją drogą polecam jakąś apkę która odczytuje prąd ładowania z baterii jak Ampere. Będziesz widział czy jest lepiej zmieniając ładowarkę/kabel.
@Bjorn_Skurvensen: @fledgeling: @Bouquet: @Saturday_Night:

Generalnie problem był ze złym złożeniem ładowarki (nie do końca wcisnąłem kabel) + wyłączona opcja szybkiego ładowania. Problem rozwiązany, cieszę się w pełni działającym małym piekarnikiem (oj tak coś się grzeje jak puściłem testowy kawałek na youtube korzystając z dolby atmos.

Jak chodzi o wojnę android - apple; no cóż, tutaj moim zdaniem nie ma zwycięzcy. Osobiście uważam, że nie warto przepłacać i brać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samsung #s9plus #s9+

Jak trzyma Wam bateria na najnowszym romie? Jestem trochę zawiedziony baterią. Telefon nowy, zaktualizowany Soft do najnowszego możliwego. 30% baterii przy 4h SOT. 2xSIM, FHD+, ale w nowym urządzeniu spodziewałbym się większej możliwości...
Może kwestia wygrania oprogramowania na czysto?

Dajcie znać.